31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

A lyga turi naujus partnerius

A lyga turi naujus partnerius
Sauliaus Čirbos nuotr.
Sprendžiant teisinius klausimus, Lietuvos futbolo A lyga bendradarbiaus su teisininkų kontora „Biguzas, Samuolis ir partneriai“.
 
Sutartimi pasidžiaugė iš A lygos prezidento posto pasitraukęs, tačiau darbus iki sezono pabaigos tęsiantis Rytis Davidovičius: „Labai džiugu, kad A lygos partnerių ratas pasipildė stipria teisininkų kontora. Mums labai svarbu, kad mūsų dokumentacija ir visi klausimai teisine prasme būtų aukščiausiame lygyje“.
 
Advokatų profesinės bendrijos „Biguzas, Samuolis ir partneriai“ advokatai jau daugiau nei dešimtmetį teikia plačios apimties sporto teisines paslaugas, susijusias su sporto organizacijų konsultavimu kasdieninės veiklos klausimais, santykiuose su tarptautinėmis federacijomis, nagrinėjant ginčus teismuose bei tarptautiniuose arbitražuose.
 
Bendrijos teisininkai yra sukaupę ilgametę patirtį kuriant sporto organizacijų veiklos dokumentus bei dalyvaujant didžiausių sporto organizacijų valdyme.
 
„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie A lygos partnerių. Tikime, jog mūsų ilgametė patirtis ir žinios sporto teisėje bei sporto organizacijų valdymo teisiniais klausimais prisidės prie sėkmingos A lygos veiklos“, – teigė „Biguzas, Samuolis ir partneriai“ atstovas Audrius Biguzas.
 
A lygos kovos po rinktinių pertraukos sugrįš spalio 17-ąją dieną. Atidėtose 21-ojo turo rungtynėse nuo 18 val. LFF stadione susigrums Vilniaus „Žalgiris“ ir „Jonava“.