1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 15:00 , Vilnius
2 turas / Geg 30 17:00 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai

A lyga turi naujus partnerius

A lyga turi naujus partnerius
Sauliaus Čirbos nuotr.
Sprendžiant teisinius klausimus, Lietuvos futbolo A lyga bendradarbiaus su teisininkų kontora „Biguzas, Samuolis ir partneriai“.
 
Sutartimi pasidžiaugė iš A lygos prezidento posto pasitraukęs, tačiau darbus iki sezono pabaigos tęsiantis Rytis Davidovičius: „Labai džiugu, kad A lygos partnerių ratas pasipildė stipria teisininkų kontora. Mums labai svarbu, kad mūsų dokumentacija ir visi klausimai teisine prasme būtų aukščiausiame lygyje“.
 
Advokatų profesinės bendrijos „Biguzas, Samuolis ir partneriai“ advokatai jau daugiau nei dešimtmetį teikia plačios apimties sporto teisines paslaugas, susijusias su sporto organizacijų konsultavimu kasdieninės veiklos klausimais, santykiuose su tarptautinėmis federacijomis, nagrinėjant ginčus teismuose bei tarptautiniuose arbitražuose.
 
Bendrijos teisininkai yra sukaupę ilgametę patirtį kuriant sporto organizacijų veiklos dokumentus bei dalyvaujant didžiausių sporto organizacijų valdyme.
 
„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie A lygos partnerių. Tikime, jog mūsų ilgametė patirtis ir žinios sporto teisėje bei sporto organizacijų valdymo teisiniais klausimais prisidės prie sėkmingos A lygos veiklos“, – teigė „Biguzas, Samuolis ir partneriai“ atstovas Audrius Biguzas.
 
A lygos kovos po rinktinių pertraukos sugrįš spalio 17-ąją dieną. Atidėtose 21-ojo turo rungtynėse nuo 18 val. LFF stadione susigrums Vilniaus „Žalgiris“ ir „Jonava“.