1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Gargždai
2 turas / Bir 01 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai
4 turas / Bir 14 17:00 , Vilnius
5 turas / Bir 19 19:00 , Vilnius
5 turas / Bir 20 17:00 , Gargždai

7 turo anonsas. Karščiausi futbolo mūšiai užvirs Panevėžyje

7 turo anonsas. Karščiausi futbolo mūšiai užvirs Panevėžyje

Lyderiai eina į karą. „SMScredit.lt A lygoje“ prieš savaitgalį vyksiančias septintojo turo kovas pirmąją vietą užimančią komandą nuo šeštosios skiria vos keturi taškai, o dauguma lyderių grupės klubų keliauja į Panevėžį. Šalies futbolo čempionas „Ekranas“ baigs trejų iš eilės rungtynių seriją su pagrindiniais konkurentais namie priimdamas lyderį Klaipėdos „Atlantą“, o į sunkumus dėmesio nekreipianti Pakruojo „Kruoja“ žais su vicečempionu Vilniaus „Žalgiriu“.

Panevėžio „Ekranas“ - Klaipėdos „Atlantas“. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas. Balandžio 13 dieną 14 val.

Konstantino Sarsanijos treniruojami klaipėdiečiai gyvena nauju ritmu. Į varžybas išvykose ir net į namų rungtynes Gargžduose jie keliauja rungtynių išvakarėse, o Panevėžyje į futbolininkų tvarkaraštį įtrauktas apsilankymas J.Miltinio teatro spektaklyje penktadienio vakarą.

Praėjusio turo dvikovoje su Alytaus „Dainavą“ uostamiesčio komanda, vedama penkis įvarčius įmušusio Evaldo Razulio, ne tik sutriuškino varžovus, bet ir pakilo į turnyro lentelės viršūnę. „Atlantas“ turi tiek pat taškų, kiek „Žalgiris“ ir „Kruoja“, bet klaipėdiečių įvarčių santykis yra geresnis.

„Ekranas“ principinėse dvikovose su Marijampolės „Sūduva“ ir „Žalgiriu“ iškovojo tik tašką. Tai - geras dirgiklis supykti ant savęs bei varžovų ir parodyti čempionišką futbolą. Panevėžiečiai, pasak jų trenerio Valdo Urbono, Vilniuje nepajėgė primesti „Žalgiriui“ savo žaidimo. Šįkart teks primesti – priešingu atveju liks konstatuoti, kad pirmajame rate „Ekranas“ išbarstė nepateisinamai daug taškų.

Alytaus „Dainava“ - „Šiauliai“. Kaunas, Nacionalinės futbolo akademijos stadionas. Balandžio 13 dieną 18 val.

„Dainava“ ir vėl žais Kaune. Savo stadione alytiškiai kol kas turėjo galimybę tik surengti fotosesiją siaučiant pūgai ir pristatyti sirgaliams bei miesto valdžiai naują sudėtį ir naujas aprangas.

Pastarieji trys turai dzūkų komandai atnešė vien nusivylimus – per trejas rungtynes praleista net 13 įvarčių. „Šiauliai“, priešingai, dabar pagavo palankų vėją ir iš eilės įveikė „Atlantą“ bei Tauragės „Taurą“.

Prieš šiauliečius šįkart stos Gedeminas Jarmalavičius, treniravęs juodus – geltonus praėjusį sezoną. Šio stratego štabe tada dirbo ir dabartinis „Šiaulių“ treneris Tomas Kančelskis.

Pakruojo „Kruoja“ - Vilniaus „Žalgiris“. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas. Balandžio 14 dieną 16 valandą.

„Šiandien džiaugiamės, bet nuo rytojaus jau rengsimės kitoms rungtynėms“, po principinės pergalės prieš „Ekraną“ euforijai nepasidavė „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas.

Žaidžiant prieš „Kruoją“ nusiteikti būtina. Komanda, kurią dėl finansinių sunkumų paliko beveik visi legionieriai, o pagrindinėje sudėtyje liko tik lietuviškai kalbantis latvis vartininkas Maris Eltermanis, toliau stebina gerais rezultatais.

Antrą pergalę iš eilės ir ketvirtą per penkerias sezono rungtynes Aido Dambrausko treniruojama Pakruojo komanda iškovojo Marijampolėje prieš „Sūduvą“. Taip, Rafaelis Ledesma neįmušė 11 metrų baudinio, Nerijus Valskis pataikė į virpstą, svečius keliskart gelbėjo M.Eltermanis, bet kovingumo „Kruojai“ nestigo, o taškai skaičiuojami už pergales – ne už sukurtas progas.

Sėkmė  Panevėžyje abiem komandoms taptų galimybe išsiveržti į vienvaldės „SMScredit.lt A lygos“ lyderės poziciją – tuo atveju, jei sukluptų „Atlantas“.

Gargždų „Banga“ - Marijampolės „Sūduva“. Gargždai, miesto stadionas. Balandžio 14 dieną 18 valandą.

Po keturių taškų per pirmus du „SMScredit.lt A lygos“ čempionato turus gargdiškiai pralaimėjo triskart iš eilės. To pakako, kad treneris Vaidas Žutautas apsispręstų: gana, pasitraukiu, gaujai reikia naujo vado. Klubo vadovybės prašymai likti V.Žutauto apsisprendimo nepakeitė – prie „Bangos“ vairo jį kol kas pakeitė dublerių treneris Stasys Vyšniauskas.

Tokios permainos kartais tampa komandai emociniu sukrėtimu, atnešančių teigiamą rezultatą. Bėda „Bangai“ gali būti faktas, kad ir „Sūduva“ atvyksta po emocinio šoko seanso – pralaimėjimo „Kruojai“. Marijamoplės komanda išsilaižė sezono pradžioje jos žaidimą trikdžiusias traumas, o tai - irgi ne pati geriausia žinia Gargždams.