7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

31-ojo turo apžvalga: stipresni nepraleidžia ir laimi

31-ojo turo apžvalga: stipresni nepraleidžia ir laimi
Tomas Stasevičius

"SMScredit.lt A lygos" frontuose - nieko netikėto. 31-ajame ture lyderiai iškovojo pergales prieš apatinėje turnyro lentelės dalyje esančias komandas nepraleidę nė vieno įvarčio.

Sausi. 11:0. Tokiu bendru rezultatu Vilniaus "Žalgiris", Klaipėdos "Atlantas", Panevėžio "Ekranas" ir Marijampolės "Sūduva" pranoko Tauragės "Taurą", "Šiaulius", Gargždų "Bangą" bei Alytaus "Dainavą". Favoritai pradeda ir laimi - visi lyderiai, išskyrus "Žalgirį", persvarą įgijo jau iki pertraukos.

Lenktynės. "SMScredit.lt A lygos" snaiperių sąrašo lyderiai apsukų nemažina. Savaitgalį įmušė visi trys - Nerijus Valskis iš "Sūduvos", Kamilis Bilinskis iš "Žalgirio" ir Evaldas Razulis iš "Atlanto". Daugiausia - ir vėl N.Valskis, kamuolį į "Dainavos" vartus siuntęs dukart. 24 įvarčius pelnęs Marijampolės komandos saugas K.Bilinskį dabar jau lenkia keturiais tiksliais smūgiais.

Legionas. Tris įvarčius šįkart įmušė komandų legionieriai. Pasižymėti pavyko ne tik lenkui K.Bilinskiui, bet ir "Ekrano" serbui Dejanui Djeničiui ir "Sūduvos" puolėjui iš Libano Mohamadui Kdouh.

Šešiolika. Tiek įvarčių "Sūduva" per ketverias sezono rungtynes įmušė "Dainavai". Praleido tik vieną. Pastarojoje 5:0 laimėtoje dvikovoje rezultatas galėjo būti dar žiauresnis dzūkams, bet antrajame kėlinyje jų varžovai iššvaistė visą virtinę progų. Rungtynes net ir neigiamai vertinti būtų per gerai. Maždaug taip savo auklėtinių žaidimą apibūdino alytiškių treneris Darius Urbelionis.

Palaima. "Smagu ir vėl prisiminti kaip atrodo trys taškai", - po pegalės 2:0 prieš "Bangą" ištarė vienas "Ekrano" trenerių Valdas Dambrauskas. Prieš tai panevėžiečiai buvo pralaimėję dukart iš eilės.

Klajūnas. Žaisdamas su gargždiškiais D.Djeničius spėjo parungtyniauti abiejų kraštų saugo pozicijose, o mačą baigė atakų smaigalyje. "Treneriai taip nusprendė, o man tinka", - gūžtelėjo pečiais serbas.

Žingsnis. "Žalgiris" 3:0 įveikė "Taurą". Nors artimiausi persekiotojai irgi laimėjo, faktai dabar yra tokie - aštuoni taškai per likusias šešerias "SMScredit.lt A lygos" rungtynes vilniečiams garantuotų čempionato auksą.

Žaibas. Į "Šiaulių" vartus per rungtynes su "Atlantu" jis trenkė jau 50-ąją sekundę, kai po Ernesto Veliulio perdavimo kamuolį į tinklą nukreipė E.Razulis. Tai - greičiausias čempionato įvartis. Iki šiol 2-ąją rungtynių min. buvo įmušę kitas "Atlanto" žaidėjas Tadas Eliošius, Luka Peričius iš "Žalgirio", Marius Kižys iš "Tauro" ir Niko Tokičius iš "Šiaulių". E.Razulio įvartis klaipėdiečiams šįkart atnešė pergalę - jis buvo vienintelis.

Rizika. "Atlanto" treneris Konstantinas Sarsanija nuo rungtynių pradžios vėl į kovą metė labai jauną vidurio saugų porą - Gerardą Žukauską ir Skirmantą Rakauską. Labiau patyrę "Šiaulių" žaidimo dirigentai Arminas Vaskela ir Tautvydas Eliošius dominavo prieš juo gana ilgą pirmojo kėlinio atkarpą. Paklaustas, ar nepernelyg rizikavo rinkdamasis sudėtį, K.Sarsanija atsakė sau būdingu stiliumi: "Būčiau rizikavęs, jei į vartus vietoj Manto Galdiko būčiau pastatęs saugą Tadą Eliošių".

Taurė. Kitas turas - artimiausią savaitgalį, tačiau ilsėtis komandoms neteks. Antradienį ir trečiadienį vyks LFF taurės aštuntfinalio dvikovos, kuriose  startuos ir "SMScredit.lt A lygos" klubai. Kai kuriems jų teks žaisti tarpusavyje: "Šiauliai" susirems su "Ekranu", "Tauras" - su "Banga", o etapo puošmena, aišku, taps "Atlanto" ir "Žalgirio" kautynės Klaipėdoje.