11 turas / Geg 18 , Palanga
11 turas / Geg 18 , Marijampolė
12 turas / Geg 21 , Klaipėda
12 turas / Geg 21 , Vilnius
12 turas / Geg 22 , Kaunas
12 turas / Geg 22 , Marijampolė
13 turas / Geg 31 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 01 17:00 , Palanga
13 turas / Bir 01 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 02 18:00 , Panevėžys
14 turas / Bir 14 18:00 , Klaipėda
14 turas / Bir 14 20:00 , Kaunas
14 turas / Bir 15 17:00 , Kaunas
14 turas / Bir 15 19:00 , Marijampolė

3 turo anonsas. Aukštaitijos derbyje – lyderis prieš čempioną

3 turo anonsas. Aukštaitijos derbyje – lyderis prieš čempioną

Į Panevėžį keliauja „SMScredit.lt A lygos“ lyderis. Pakruojo „Kruoja“, kaip ir Klaipėdos „Atlantas“, čempionatą pradėjo dviem pergalėmis iš eilės, bet įsikūrė pirmoje turnyro lentelės vietoje dėl geresnio įvarčių santykio. Sekmadienį įvyksiančiame Aukštaitijos derbyje Pakruojo komandos laukia rimtas egzaminas: „Kruojos“ kelyje – Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“.

Trečiajame ture „SMScredit.lt A lyga“ atkeliaus ir į televizijos ekranus. Oficialus čempionato transliuotojas LRT tiesiogiai parodys Vilniaus „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ rungtynes.

Vilniaus „Žalgiris“ - „Šiauliai“. Kovo 16 dieną 14 valandą. Vilnius, universali arena „Sportima“.

Šiauliečiai į Vilnių keliauja galbūt ne pačiu geriausiu metu. Sportinio pykčio „Žalgiriui“, kuris sezoną pradėjo pralaimėjimu namuose Klaipėdos „Atlantui“, tikrai nestigs. Kita vertus, laimėti prieš tarpsezonį labai atjaunėjusią Šiaulių komandą nelengva. Šį sezoną to kol kas nepadarė niekas, ir prie komandos vairo stojęs treneris Tomas Kančelskis vis dar lieka neįveiktas – dvejos rungtynės, dvejos lygiosios.

„Žalgirio“ strategui Marekui Zubui dvikovoje su „Atlantu“ karčią pralaimėjimo piliulę teko nuryti pirmą kartą po 17 iš eilės Lietuvoje laimėtų oficialių rungtynių. „Tikiuosi, kad tai buvo paskutinis pralaimėjimas“, - nukirto treneris iš Lenkijos, kurio vadovaujamai komandai teks verstis be vartininko Aivaro Bražinsko, gavusio raudoną kortelę per rungtynes su klaipėdiečiais.

LRT transliacija futbolo sirgalius džiugins nauja kokybe. Rekordinės Lietuvos futbolui šešios kameros, šiuolaikiška trimatė kompiuterinė grafika, karšti interviu su žaidėjais ir treneriais, garsus komentatorius Linas Kunigėlis transliacijos prodiuserių komandoje. Visa tai bus pasiūlyta televizijos žiūrovui.

Alytaus „Dainava“ - Gargždų „Banga“. Kovo 16 dieną 17 valandą. Kaunas, Nacionalinės futbolo akademijos stadionas.

Formaliai tai bus antrosios „Dainavos“ rungtynės namuose, bet Alytuje komanda nepasirodys ir šįsyk – oro sąlygos dar netinkamos žaisti ant žolės. Dzūkijos futbolininkai „Bangą“, kaip ir „Ekraną“ pirmenybių starte, priims Kaune. NFA stadioną žiūrovai kviečiami aplankyti nemokamai.

Alytiškiai čempionate kol kas lieka be taškų. Sudėtį atjauninusi Gargždų komanda „SMScredit.lt A lygoje“ startavo sėkmingai – per dvejas rungtynes iškovoti keturi taškai. Visi – savo stadione. Šįsyk „Bangos“ laukia pirmoji 2013-ųjų sezono išvyka.

Panevėžio „Ekranas“ - Pakruojo „Kruoja“. Kovo 17 dieną 13 valandą. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas.

„Ekranas“, kaip ir „Kruoja“, taškų kol kas nebarstė. Turnyro lentelėje panevėžiečiai ketvirti yra tik todėl, kad žaidė vienerias, o ne dvejas rungtynes.

Prancūzo Sebastieno Roqueso treniruojamos ir naujus futbolininkus vis dar registruojančios komandos laukia kol kas rimčiausias sezono išbandymas: čempionas pajėgumu gerokai pranoksta iki šiol „Kruojos“ nugalėtus Tauragės „Taurą“ ir Alytaus „Dainavą“.

„SMScredit.lt A lygoje“ žaisti ne iš karto apsisprendusi,  bet, čempionato mastais, gana solidų biudžetą sukaupusi Pakruojo komanda neslepia didelių ambicijų. Tačiau statistika šįkart svečiams nepalanki – nuo 2006-ųjų „Kruojos“ futbolininkai „Ekranui“ pralaimėjo 14 iš 18 rungtynių ir nelaimėjo nė sykio, o aikštėje, kurioje bus rungtyniaujama, panevėžiečiai pernai laimėjo visas keturias oficialias dvikovas bendru rezultatu 11:0.

Tauragės „Tauras“ - Marijampolės „Sūduva“. Kovo 17 dieną 15 valandą. Tauragė, „Tauro“ stadionas.

„Norint laimėti, reikia įmušti“, - šis „Sūduvos“ trenerio Dariaus Gvildžio teiginys po antrojo turo rungtynių su „Šiauliais“ turbūt geriausiai atspindi Marijampolės komandos dabartinę problematiką. Dvejos rungtynės namuose, vos vienas taškas ir nulis įvarčių.

Galimybę pakeisti situaciją savo naudai marijampoliečiai turės Tauragėje. Juolab kad bus žaidžiama su komanda, kurios galimybės prieš sezoną buvo vertinamos kukliau nei bet kurio kito klubo, ir kuri sezono starte pralaimėjo abejas rungtynes. Tauragiškių svarbiausias rūpestis ir toliau lieka žaidėjų registravimo reikalai, kurių sprendimas „Taurui“ leistų sustiprinti sudėtį.

Trečiajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionato ture nežaidžia „Atlantas“. Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai: Arsenijus Buinickis („Ekranas“) ir Georgijus Alaverdašvili („Kruoja“) - po 2 įvarčius.