+
1 turas / Kov 05 18:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 06 13:00 , Telšiai
1 turas / Kov 06 15:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 07 15:00 , Marijampolė
2 turas / Kov 12 18:00 , Vilnius
2 turas / Kov 13 13:00 , Kaunas
2 turas / Kov 13 15:00 , Vilnius
2 turas / Kov 14 13:00 , Kaunas

24-ojo turo apžvalga: sėkmė šypsosi dviejų sostinių komandoms

24-ojo turo apžvalga: sėkmė šypsosi dviejų sostinių komandoms
Foto: fkekranas.lt

Taškai. Jų tarp lyderių "Žalgirio" ir "Trakų" lieka devyni. Pirmaujantis duetas gali džiaugtis tuo, kad pavyko padidinti atotrūkį nuo persekiotojų - nė viena komanda, užimanti 3-6 vietas, šiame ture pergalės neiškovojo.

Namai. Nors LFF stadione vyksta elektros įrangos rekonstrukcija, šioje arenoje namų rungtynes žaidžiančių komandų tai netrikdo, jos ir toliau skina pergales. Šįkart "Žalgiris" 1:0 įveikė Pakruojo "Kruoją", o "Trakai" 3:0 sumušė Klaipėdos "Atlantą".

Jubiliejus. "Žalgiris" įteikė dovaną treneriui Marekui Zubui - pergalė prieš "Kruoją" buvo iškovota dieną, kai strategas šventė savo 50 metų jubiliejų. "Nedažnai trenerį ateina pasveikinti meras", - džiaugėsi M.Zubas, kurį prieš rungtynes sveikino ir Vilniaus vadovas Artūras Zuokas bei pridūrė, kad laiko Lietuvos sostinę savo miestu.

Klaida. Dovaną "Žalgirio" treneriui įteikė ir "Kruojos" vartininkas Martynas Matuzas. Būtent iš jo rankų lietingu oru apmaudžiai išsprūdusį kamuolį į vartus nukreipė Andrius Velička. "Negalima kaltinti vartininko, visi gali suklysti", - po rungtynių komandos draugą gynė Pakruojo komandos žaidėjas Vaidas Pocevičius.

Nutrūko. Serija baigėsi. "Kruoja" pralaimėjo po keturių iš eilės pergalių "SMScredit.lt A lygoje".

Duobėje. "Atlantas" nelaimėjo trečių rungtynių, per kurias praleido aštuonis įvarčius, iš eilės. Plyšys, skiriantis penktoje vietoje esančius klaipėdiečius nuo viršutinės turnyro lentelės kaimynės Marijmpolės "Sūduvos", išsiplėtė iki šešių taškų.

Įvertinimas. "Skirtumas tarp "Trakų" ir mūsų yra tas, kad jų patyrę žaidėjai įrodo savo vertę, o mūsiškiai žaidžia taip, tarsi jiems būtų 18", - po pralaimėjimo Vilniuje kritikos savo komandos lyderiams negailėjo "Atlanto" treneris Konstantinas Sarsanija.

Greitošauda. "Trakams" dar vieną įvartį pelnė Lukas Kochanauskas. Iš Panevėžio "Ekrano" į senąją sostinę persikėlęs puolėjas šiai komandai "SMScredit.lt A lygoje" atstovavo kiek daugiau nei pusantro kėlinio ir dar nė karto nežaidė pagrindinėje sudėtyje, bet kamuolį į tinklą siuntė jau triskart.

Sausra. Per trejas šio čempionato rungtynes "Atlantas" į "Trakų" vartus neįmušė nė karto.

Trypčioja. Namuose 0:0 su "Ekranu" sužaidusi "Sūduva" nepralaimėjo aštuntų iš eilės rungtynių, bet ketverias iš pastarųjų penkerių baigė lygiosiomis. "Rezultatą vertinu nepatenkinamai, nes "Trakai" ir "Kruoja" didina persvarą, kai mes žaidžiame lygiosiomis, bet stengsimės šias komandas pavyti", - žadėjo dvikovos su panevėžiečiais dieną 27-ojo gimtadienio sulaukęs marijampoliečių saugas Marius Šoblinskas.

Pagaliau. Gargždų "Banga" iškovojo pirmą pergalę per 10 "SMScredit.lt A lygos" rungtynių. Po tragiškos atkarpos, per kurią surinko vos tašką, gargždiškiai savo aikštėje 3:1 įveikė Alytaus "Dainavą".

Pratrūko. "Banga" įmušė triskart per rungtynes. Lygiai tiek pat įvarčių ši komanda buvo pelniusi per 12 prieš tai vykusių čempionato dvikovų.

Rokiruotė. Aštuntąją vietą "SMScredit.lt A lygoje" "Bangai" užleido į devintąją smuktelėję "Šiauliai", kurie 1:2 nusileido "Klaipėdos granitui" ir patyrė penktą nesėkmę per šešerias rungtynes.

Reziumė. "Pirmasis kėlinys taktiškai labai blogas, antras - geresnis, bet žaidėjų akys nedegė. Pikčiausia, kad rodėme, kaip negalima kelti kampinių, nors standartines situacijas šlifavome visą savaitę", - po nesėkmės pyko "Šiaulių" treneris Gedeminas Jarmalavičius.