22 turas / Rug 31 , Kaunas
22 turas / Rug 01 , Panevėžys
23 turas / Rug 13 , Klaipėda
23 turas / Rug 13 , Vilnius
23 turas / Rug 14 , Palanga
23 turas / Rug 14 , Kaunas
24 turas / Rug 21 13:00 , Vilnius
24 turas / Rug 21 15:00 , Kaunas
19 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
25 turas / Rug 25 17:00 , Palanga
25 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
25 turas / Rug 28 18:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 02 18:30 , Marijampolė
26 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas

22 turo anonsas. Į kovą – po pertraukos

22 turo anonsas. Į kovą – po pertraukos
foto: Valdas Knyzelis/lff.lt

„SMScredit.lt A lyga“ grįžta. Po beveik mėnesį trukusių atostogų komandos šį savaitgalį vėl pasirodys aikštėse.

Klaipėdos „Atlantas“ – „Šiauliai“. Rugpjūčio 3 dieną 14 val. Klaipėda, „Žalgirio“ stadiono dirbtinė aikštė. Iki šiol čempionate – 1:3, 1:0.

Klaipėdiečiai atostogas praleido treniruočių stovykloje Lenkijoje, kur sužaidė trejas kontrolines rungtynes. „Šiauliai“ žaidimą stygavo namuose. Didelių permainų komandose neįvyko, bet tai yra „Atlanto“, turinčio pajėgesnę sudėtį, pranašumas. Juolab kad Lenkijoje jau žaidė ir traumą išsigydęs snaiperis Evaldas Razulis.

Trys uostamiesčio komandos žaidėjai – Donatas Kazlauskas, Lukas Artimavičius ir Rolandas Baravykas – per atostogas atstovavo Lietuvos devyniolikmečių rinktinei Europos čempionate. Bet ir tai „Atlantui“ neturėtų tapti didele problema – iki šiol tvirtas pagrindinės sudėties žaidėjas iš šio trejeto buvo tik D.Kazlauskas.

Šiauliečiai galbūt suteiks galimybę debiutuoti „SMScredit.lt A lygoje“ savo naujokui iš Kroatijos Domagojui Verajai. Klaipėdiečių gretas papildė gynėjai L.Artimavičius ir Donatas Nakrošius.

Gargždų „Banga“ – Panevėžio „Ekranas“. Rugpjūčio 3 dieną 18 val. Gargždai, miesto stadionas. Iki šiol čempionate – 0:2, 1:4.

„Ekrano“ futbolininkai kalba, kad dvikova Gargžduose taps galimybe savotiškai reabilituotis po apmaudaus pralaimėjimo Islandijos „Hafnarfjordur“ UEFA čempionų lygos atrankos varžybose bei pasigerinti nuotaiką. „Bangos“ treneris Mindaugas Čepas žada kovą bet kuriam varžovui.

Gargždiškiai vasarą atsisveikino su vienu komandos lyderių brazilu Mandinho, aktyviai daugelyje rungtynių žaidusiu Aleksejumi Aleksejevu, įvarčius mušusiu Gajumi Kulbiu. Pagal klubų susitarimą prieš „Ekraną“ nežais ir iš šio klubo išsinuomoti gynėjas Martynas Dūda bei saugas Tomas Salamanavičius.

„Ekano“ traumuotų futbolininkų sąraše – naujokas iš Serbijos Dejanas Djeničius. Tačiau į rikiuotę turėtų grįžti keli kiti per pertrauką pagiję žaidėjai.

Marijampolės „Sūduva“ – Alytaus „Dainava“. Rugpjūčio 4 dieną 18 val. Marijampolė, „Arvi“ stadionas. Iki šiol čempionate – 4:0, 3:1.

„Sūduvai“, kaip ir „Ekranui“, europinė vasara nebuvo sėkminga. Rungtynės su „Dainava“ – irgi proga pasigerinti nuotaiką ir atgauti pasitikėjimą savo jėgomis.

Marijampoliečių gretose nebebus karjerą baigusio gynėjo Nerijaus Radžiaus, bet alytiškių vasaros netektys – rimtesnės. Komandą paliko ne tik „Atlante“ jau debiutavęs Lukas Baranauskas bei Pakruojo „Kruojoje“ žaidžiantis Modestas Atmanavičius, bet ir Artūras Juchno bei legionieriai iš Prancūzijos, Kirgizijos, Trinidado ir Tobago.

Marijampolės stadione per „SMScredit.lt A lygos“ atostogas vėjai nešvilpavo – jame vyko Europos U-19 čempionato kovos. Dabar į aikštę grįš komanda, kuriai „Arvi“ stadionas yra nuolatiniai namai.

Vilniaus „Žalgiris“ – Tauragės „Tauras“. Rugpjūčio 4 dieną 20 val. Vilnius, LFF stadonas. Iki šiol čempionate – 1:0. 7:0.

Vilniečiams dvikova su Tauragės komanda taps apšilimu prieš atsakomąsias Europos lygos rungtynes Lenkijoje su Poznanės „Lech“. „Tauras“ gali tikėtis, kad „Žalgiris“ eksperimentuos sudėtimi, bet kažin ar tai yra didelė paguoda: sostinės komandos atsarginių suolas - bene ilgiausias lygoje.

Vis dar neatsakyta į klausimą, kas prie „Tauro“ vairo pakeis pasitraukusį trenerį Aliaksandrą Brazevičių – per kontrolines rungtynes liepą komandai vadovavo vienas pagrindinių klubo rėmėjų Jaunutis Šetkus.

Tauragiškiai rungtyniaus be komandą palikusių vartininko Martyno Matuzo ir gynėjo L.Artimavičiaus. „Žalgiriui“ praėjusį mėnesį labiau rūpėjo kovos Europos lygos atrankoje, o ne gretų perrikiavimas, kuris „SMScredit.lt A lygos“ kontekste lyderiui nelabai ir buvo reikalingas.