26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

2023 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2023 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
zalgiris.lt nuotr.

Dalis „Optibet A lygos“ klubų sausio antrąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2023 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins „Optibet A lygai“.

Pateikiame artėjančio 2023 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Tomislavas Duka, Petaras Mamičius, Joelis Bopesu, Kipras Kažukolovas, Dimašas Kaškenas, Saulius Mikoliūnas, Mario Paveličius, Nicolasas Gorobsovas, Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann“), Ovidijus Verbickas, Oliveris Buffas, Vilius Piliukaitis, Gustas Jarusevičius, Matas Vareika, Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius, Billalas Sebaihi („Maqtaaral“), Paulius Golubickas (Velika Goricos „Gorica“), Donatas Kazlauskas, Mathiasas Oyewusi, Nauris Petkevičius („Charleroi“), Meinardas Mikulėnas, vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Nemanja Ljubisavljevičius (Novi Sado „Vojvodina“), Ivanas Tatomirovičius (Lazarevaco „Kolubara“), Vilius Piliukaitis (Gargždų „Banga“), Francis Kyeremeh („Sarajevo“), Josipas Tadičius (Zagrebo „Jarun“), Motiejus Burba (Telšių „Džiugas“), Jakubas Sylvestras (Žešuvo „Resovia“), Adamsas Olubi, Renanas Oliveira („Sarajevo“).


„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas (Kauno rajono „Hegelmann“), Martynas Dapkus, Edvinas Girdvainis, Shermaras Martina, Maxime'as Spano Rahou („Valenciennes“), Jasonas Noslinas, Marko Pejičius, Sethas Sincere'as, Yuma Suwa, Edvinas Kloniūnas, Michaelas Anaba, Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“), Oyinlola Kayode, Gratas Sirgėdas, Karolis Šilkaitis, Artūras Dolžnikovas (Vilniaus „Riteriai“), Ryanas Trotmanas, Florianas Davidas („Rodez“), Antonas Fase, Nerijus Valskis, vyr. treneris Rokas Garastas.

Išvyko: Egidijus Vaitkūnas (FA „Šiauliai“), Linas Pilibaitis (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Philippas Schellneggeris („Voitsberg“), Benas Anisas.


„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas, Vytautas Černiauskas (Rygos RFS), Danas Šimkevičius, Markas Beneta (Marijampolės „Sūduva“), Linas Klimavičius, Romanas Mirošnykas (Rivnės „Veres“), Marko Tomičius (Kruševaco „Napredak“), Seydina Keita, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Eimantas Dzinga, Gustas Žederštreimas, Domantas Vaičekauskas, Aironas Trakšelis, Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius, Wandersonas Melo, Jeffrey Sarpongas, Artemas Ščedras („Prostejov“), Ernestas Veliulis, Sebastianas Rinconas (Buenos Airių „Barracas Central“), Nojus Lukšys, Ariagneris Smithas, Noelis Mbo (Telšių „Džiugas“)vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius (Mostaro „Velež“), Salvadoras Sanchezas (Kokimbo „Coquimbo Unido“), Rokas Stanulevičius, Ergysas Kače (Volo „Volos“), Elivelto (Kardicos „Anagennisi“), Nasko Milevas (Tetovo „Shkendija“), Sebastianas Vasquezas, Adnanas Bašičius.


Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Rodrigo Josviaki, Tomas Švedkauskas (Marijampolės „Sūduva“), Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“), Hugo Figueredo, Vilius Armalas, Samuelis Odeoyibo, Lukas Čerkauskas, Klaudijus Upstas, Leifas Estevezas, Thompsonas GaviGiedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“), Luanas Silva („Sao Caetano“), Misaki Sato, Patrickas Popescu (Timišoaros „Politehnica“), Cesinha (Sete Laguaso „Democrata“), Didis Lutumba-Pitahas (Helsinkio IFK), Lazaras Sajčičius, Michaelas Thuique (Tel Avivo „Bnei Yehuda“), Filipas Dangubičius (Arado UTA), Augustinas Klimavičius, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Ignas Plūkas („Kauno Žalgiris“), Tzlilas Nehemya (Aukštutinio Nazareto „Hapoel“), Ibrahimas Olaosebikanas, Yukiyoshi Karashima (Vilniaus „Žalgiris“), Vilius Armanavičius (Aktau „Kaspij“), Matheusas Marcondele, Alexas Souza (Bolu „Boluspor“), Ignas Kružikas, Salifas Cisse (Gendžės „Kapaz“).


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas, Geraldas Širvinskas, Milošas Spasičius („Kavala“), Valdemaras Borovskis, Stefanas Filipovičius (Suboticos „Spartak“), Francisco La Mantia (La Gvairos „Deportivo“), Olaide Badmusas, Emilis Andriuškevičius, Felipe Brisola, Matas Ramanauskas, Marianas Šmatlakas (Žiaro prie Hrono „Pohronie“), Tomas Dombrauskis, Valdas Paulauskas (Gargždų „Banga“), Colinas Odutayo (Klaipėdos „Neptūnas“), Rokas Filipavičius, Deimantas Rimpa, Juozas Lubas („Jonava“), Ebuka Onah, vyr. treneris Pablo Villaras.

Išvyko: Serhijus Melašenka (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“), Deividas Malžinskas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Aleksandras Levšinas (Kauno rajono „Hegelmann“), Nemanja Lakičius-PešičiusNikola Eskičius, Luka Koberidze, Dejanas Miličevičius, Gytis Paulauskas (Rogožinės „Egnatia“).


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Vilius Stebrys, Giedrius Zenkevičius („Marijampolė City“), Diogo Coelho, Augustas Dubickas („Marijampolė City“), Aleksandras Živanovičius, Žygimantas Baltrūnas, Ernestas Burdzilauskas, Levanas Mačarašvilis, Tautvydas Burdzilauskas, Oleksijus Zbunis (Telšių „Džiugas“), Jevhenas Protasovas, Maksymas Pyrohovas (Telšių „Džiugas“), Aivaras Emsis („Lavello“), Linas Zingertas. 

Išvyko: Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Nicolas Taravelis (Seto „Sete 34“), Jevhenas Jefremovas (FA „Šiauliai“), Markas Beneta („Panevėžys“), Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Xabi Auzmendi („Kauno Žalgiris“), Simonas Urbys (FA „Šiauliai“), Danilas Kondrakovas (Blagojevgrado „Pirin“), Kule Mbombo (Guvahačio „NorthEast United“).


FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Lukas Paukštė (Vilniaus „Riteriai“), Gustas Baliutavičius, Jevhenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“), Rokas Lekiatas, Rimvydas Sadauskas, Nojus Vytis Audinis, Sigitas Olberkis (Burlengės „Dalkurd“), Ernestas Pilypas, Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“), Emilis Gasiūnas, Grantas Jaseliūnas, Dominykas Kubilinskas, Gabrielius Micevičius, Danielis Romanovskis, Gabijus Micevičius, Simonas Paulius, Juozas Radavičius, Mantas Kuklys (Vilniaus „Žalgiris“), Deividas Šešplaukis, Simonas Urbys (Marijampolės „Sūduva“), Eligijus Jankauskas, Justas Petravičius, Mantas Pikčiūnas, Oleksijus Ščebetunas, vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Evaldas Jurgelis, Algis Jankauskas (baigė karjerą), Vytas Gašpuitis (Vinio SLNA), Karolis Mantinis, Kristupas Mantinis, Gustas Zabita (Alytaus DFK „Dainava“), Deividas Dovydaitis (Gargždų „Banga“), Sergejus Amirzianas.


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Mantas Bertašius, Kornelijus Smilingis, Valdas Antužis, Goncalo Vieira, Ričardas Šveikauskas, Dovydas Norvilas, Pijus Srėbalius, Karolis Toleikis, Vilius Piliukaitis (Vilniaus „Žalgiris“), Karolis Žebrauskas, Robertas Vėževičius, Deividas Dovydaitis (FA „Šiauliai“), vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Ernestas Stočkūnas, Mauricio Pinto („Da Nang“), Valdas Paulauskas (Vilniaus „Riteriai“).


Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Edwardas Sarpongas, Adomas Mika, Tomas Rapalavičius, Lukas Ankudinovas, Jurgis Jankauskas, Domantas Šluta, Aldairas Ferreira, Yudai'us Koike, Martynas Vasiliauskas, Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Nuno Pereira („Xylotymbou“), Airesas Sousa (Balšo „Bylis“).

Išvyko: Vincentas Šarkauskas, Edgaras Žarskis, Dovydas Virkšas, Maksymas Pyrohovas (Marijampolės „Sūduva“), Oleksijus Zbunis (Marijampolės „Sūduva“), Noelis Mbo („Panevėžys“).


Alytaus DFK „Dainava“:

Komandos sudėtis: Airidas Mickevičius, Gustas Zabita (FA „Šiauliai“), Naglis Paliušis, Nedas Labukas, Oskaras Lukošiūnas, Martynas Vasiliauskas, Renatas Banevičius, Peteris Ademo, Arnas Mardosa, Titas Vitukynas, Pamilerinas Olugbogi, Chibuike Nwosu, Kyrylo Siličius, Domas Ivanauskas, Artiomas Radčenka („Jonava“), Artiomas Baftalovskis, Nojus Valukynas, Ikuto Gomi (Tukumo „Tukums 2000“), Kazeemas Aderounmu, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Išvyko: Martynas Matijoška (baigė karjerą), Rokas Rasimavičius, Keani Fairbanksas, Yasuhiro Hanada.