19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

2022 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2022 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Elvio Žaldario nuotr.

Dalis „Optibet A lygos“ klubų sausio pirmąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2022 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins „Optibet A lygai“.

Pateikiame devynių naujienomis besidalinančių 2022 metų sezono dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Tomislavas Duka, Mario Paveličius, Djibrilis Diaw, Nemanja Ljubisavljevičius, Ivanas Tatomirovičius, Kipras Kažukolovas, Saulius Mikoliūnas, Joelis Bopesu, Nicolas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“), Mantas Kuklys, Vilius Piliukaitis, Ovidijus Verbickas, Matas Vareika, Francis Kyeremeh, Donatas Kazlauskas (Klinkėnų „Academica“), Adamsas Olubi, Motiejus Burba, Gustas Jarusevičius, Josipas Tadičius, Meinardas Mikulėnas, vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Milenas Gamakovas, Hugo Videmontas („Aktobe“).


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Tomas Švedkauskas (Alytaus DFK „Dainava“), Makis Giannikoglou, Vilius Stebrys, Nicolas Taravelis, Justinas Januševskis („Panevėžys“), Markas Beneta, Vaidas Slavickas, Olivier Rommensas, Levanas Mačarašvilis (Kauno rajono „Hegelmann“), Xabi Auzmendi, Jevgenas Protasovas (Charkivo „Metalist 1925“), Kule Mbombo („Dibba Al-Hisn“), vyr. treneris Victoras Basadre.

Dalyvauja peržiūroje: Vini Lontsi.

Išvyko: Ivanas Kardumas (Traiskircheno FCM), Semiras Kerla (Katokopijos „Doxa“), Igoris Jovanovičius (Bukarešto „Dinamo“), Nacho Casesas („Anangennisi Deryneias“), Nicolas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“), Jordanas N'Kololo.


„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Dovydas Vilkas, Martynas Dapkus, Egidijus Vaitkūnas, Pijus Nainys, Edvinas Girdvainis, Yuma Suwa, Karolis Šilkaitis, Edvinas Kloniūnas, Gratas Sirgėdas, Divine'as Naah, Abdulgafaras Opeyemi, Deitonas Vinckus, Benas Anisas, Mohamedas Bahlouli („Cosenza“), Denis Ževžikovas, Oyinlola Kayode, Linas Pilibaitis, Michaelas Thuique‘as, vyr. treneris Rokas Garastas.

Išvyko: Airidas Mickevičius, Rimvydas Sadauskas (FA „Šiauliai“), Stevenas Thicot, Rudinilsonas Silva, Choco, Domantas Putrius, Emmanuelis Davidas, Deividas Šešplaukis (FA „Šiauliai“), Philipas Otele (Arado UTA).


„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“), Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“), Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Chrysovalantis Kozoronis, Jeffrey Sarpongas, Nasko Milevas (Telšių „Džiugas“), Elivelto, vyr. treneris Valdas Urbonas.

Išvyko: Rafaelis Floro („Oulu“), Matheusas Bissi, Justinas Januševskis (Marijampolės „Sūduva“), Hugo Figueredo (Kauno rajono „Hegelmann“), Paulius Janušauskas (baigė karjerą), Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“), Antonis Kapnidis (Verijos NFC), treneris Joao Martinsas (Madeiros „Maritimo“).


Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Ignas Plūkas, Rodrigo Josviaki (Beleno „Remo“), Laurynas Klimas, Hugo Figueredo („Panevėžys“), Mantas Fridrikas, Tzlilas Nehemya (Vlachiočio „Asteras“), Matas Dedura, Lukas Čerkauskas, Rokas Rasimavičius, Thompsonas Gavi, Vilius Armanavičius, Yukiyoshi Karashima, Ibrahimas Olaosebikanas, Lazaras Sajčičius („Atyrau“), Klaudijus Upstas, Matheusas Marcondele (San Paulo „Audax“), Alexas Negueba, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Marko Deronja, Vilius Armalas („Kavala“), Christianas Jimenezas („Atletico Porcuna“), Levanas Mačarašvilis (Marijampolės „Sūduva“), Ugnius Lekečinskas, Aurimas Raginis, Nauris Petkevičius (Šarlerua „Royal“), Jonas Supronas.


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas, Geraldas Širvinskas, Dominykas Barauskas, Olaide Badmusas, Akselis Kalermo, Aleksandras Levšinas, Deividas Malžinskas, Valdas Paulauskas, Matas Ramanauskas, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius, Artūras Dolžnikovas, Juozas Lubas, Justinas Marazas, Saulius Vikertas, Gytis Paulauskas.

Išvyko: Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“), Rokas Masenzovas, Maksymas Marusičius, vyr. treneris Miguelis Moreira.


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Kornelijus Smilingis, Mantas Bertašius, Valdas Antužis, Ernestas Stočkūnas, Mauricio Pinto, Justas Kerpė, Karolis Pliuškys, Klaidas Birgiola, Pijus Srėbalius, Renanas Paulino („Avenida“), Karolis Toleikis, Dovydas Norvilas, Goncalo Vieira (Vracos „Botev“), Mantas Petrikas, Karolis Žebrauskas, Shogo Yoshikawa, Robertas Vėževičius, Jeffersonas Reisas (Telšių „Džiugas“), Ignas Venckus, Darius Zubauskas, vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Ignas Driomovas („Panevėžys“), Deividas Padaigis, Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“), Benas Anisas, Renato Matosas (Rio de Žaneiro „Volta Redonda“), Simonas Urbys.

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Vincentas Šarkauskas („Guijuelo“), Tomas Rapalavičius, Adomas Mika, Edwardas Sarpongas („Esperanca Lagos“), Davydas Arlauskis, Lukas Ankudinovas, Leonardo Antonio, Dovydas Virkšas, Ivo Brazas, Jorge Eduardo (San Paulo „Audax“), Martynas Vasiliauskas, Periclesas, Eridanas Bagužas, Andrius Lipskis, vyr. treneris Marius Šluta.

Išvyko: Konstantinas Šulcas, Rokas Stanulevičius, Aivaras Emsis („Kavala“), Nasko Milevas („Panevėžys“).


FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas BaliutavičiusLukas Paukštė (Vilniaus „Riteriai“), Algis Jankauskas, Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“), Rokas Lekiatas, Ernestas Pilypas, Danielis Romanovskis (Gargždų „Banga“), Simonas Paulius, Dominykas Kubilinskas, Emilis Gasiūnas, Sergejus Amirzianas, Eligijus Jankauskas („Panevėžys“), Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: