13 turas / Geg 15 , Panevėžys
13 turas / Geg 15 , Šiauliai
14 turas / Geg 21 , Kaunas
14 turas / Geg 21 , Marijampolė
14 turas / Geg 22 , Šiauliai
14 turas / Geg 22 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 29 17:30 , Jonava
Tiesiogiai 15 turas / Bir 17 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 18 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 18 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Bir 19 15:00
Tiesiogiai 15 turas / Bir 19 17:30 , Panevėžys
Tiesiogiai 16 turas / Bir 21 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 16 turas / Bir 21 20:00 , Gargždai

2022 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2022 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Elvio Žaldario nuotr.

Dalis „Optibet A lygos“ klubų sausio pirmąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2022 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins „Optibet A lygai“.

Pateikiame dešimties naujienomis besidalinančių 2022 metų sezono dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Tomislavas Duka, Gaudentas Ralys, Mario Paveličius, Nemanja Ljubisavljevičius, Ivanas Tatomirovičius, Kipras Kažukolovas, Saulius Mikoliūnas, Petaras Mamičius (Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“), Joelis Bopesu, Nicolasas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“), Mantas Kuklys, Vilius Piliukaitis, Ovidijus Verbickas, Marko Miličkovičius (Petrovaco OFK), Matas Vareika, Mathias Oyewusi (Nova Goricos „Gorica“), Francis Kyeremeh, Oliveris Buffas („Selangor“), Donatas Kazlauskas (Klinkėnų „Academica“), Adamsas Olubi, Fabienas Ourega („Orleans“), Motiejus Burba, Gustas Jarusevičius, Jakubas Sylvestras, Josipas Tadičius, Meinardas Mikulėnas, vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Djibrilis Diaw (Lvivo „Ruch“), Marko Karamarko, Milenas Gamakovas („Taraz“), Karolis Uzėla (Rygos RFS), Hugo Videmontas („Aktobe“), Tomislavas Kišas („Mezokovesd Zsory“).


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Tomas Švedkauskas (Alytaus DFK „Dainava“), Makis Giannikoglou, Vilius Stebrys, Žygimantas Baltrūnas, Nicolas Taravelis, Tautvydas BurdzilauskasJustinas Januševskis („Panevėžys“), Aleksandras Živanovičius, Modestas Vainikaitis, Markas Beneta, Vaidas Slavickas, Simas VenckevičiusPovilas LeimonasTomislavas Gomeltas (Hagos ADO)Giedrius Matulevičius, Marko Pavlovskis (Vilniaus „Riteriai“), Olivier Rommensas, Levanas Mačarašvilis (Kauno rajono „Hegelmann“), Xabi Auzmendi, Ernestas Burdzilauskas, Jevgenas Protasovas (Charkivo „Metalist 1925“), Matas MiškinisSimonas Urbys (Oralo „Akžajyk“), Linas Zingertas, Joao Pedro (Belo Orizontės „Cruzeiro“), Kule Mbombo („Dibba Al-Hisn“), vyr. treneris Victoras Basadre.

Išvyko: Ivanas Kardumas (Traiskircheno FCM), Semiras Kerla (Katokopijos „Doxa“), Igoris Jovanovičius (Bukarešto „Dinamo“), Jevgenas Jefremovas („Minaj“), Nacho Casesas („Anangennisi Deryneias“), Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“), Serge'as Nyuiadzi (Šymkento „Ordabasy“), Keisuke Honda, Jordanas N'Kololo (Petropavlo „Kyzylžar“), Alexandros Gargalatzidis, Aleksandras Makasis („Gomel“).


„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Arijus Bražinskas (Alytaus DFK „Dainava“), Dovydas Vilkas, Martynas Dapkus, Egidijus Vaitkūnas, Pijus Nainys, Shermaras Martina (Mastrichto MVV), Edvinas Girdvainis, Yuma Suwa, Marko Pejičius („Koper“), Karolis Šilkaitis, Edvinas Kloniūnas, Gratas Sirgėdas, Divine'as Naah, Abdulgafaras Opeyemi, Deitonas Vinckus, Benas Anisas (Gargždų „Banga“), Mohamedas Bahlouli („Cosenza“), Denis Ževžikovas, Felixas Kekoh (Slavonski Brodo „Marsonia“), Oyinlola Kayode, Linas Pilibaitis, Ryanas Trotmanas (Hertogenboso „Den Bosch“), Michaelas Thuique‘as, vyr. treneris Rokas Garastas.

Išvyko: Airidas Mickevičius (Alytaus DFK „Dainava“), Rimvydas Sadauskas (FA „Šiauliai“), Stevenas Thicot, Rudinilsonas Silva (Suvalkų „Wigry“), Choco, Domantas Putrius, Emmanuelis Davidas, Deividas Šešplaukis (FA „Šiauliai“), Philipas Otele (Arado UTA).


„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“), Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“), Matijus Remeikis, Joshua Akpudje (Daugpilio BFC „Daugavpils“)Mitaras Čukovičius (Kruševaco „Napredak“), Pijus Širvys, Domantas Vaičekauskas, Rokas Stanulevičius (Telšių „Džiugas“), Tautvydas Eliošius, Aironas Trakšelis, Žygimantas Baguška, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Ariagneris Smithas (Jūrmalos „Spartaks“), Nasko Milevas (Telšių „Džiugas“), Elivelto, vyr. treneris Valdas Urbonas.

Išvyko: Victoras Golasas („Rio Claro“), Rafaelis Floro („Oulu“), Matheusas Bissi („Atyrau“), Justinas Januševskis (Marijampolės „Sūduva“), Hugo Figueredo (Kauno rajono „Hegelmann“), Dimitrios Tsakmakis („Panachaiki“), Domantas Antanavičius („Atyrau“), Paulius Janušauskas (baigė karjerą), Ignas Kružikas (Kauno rajono „Hegelmann“), Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“), Jorge Eliasas („Taraz“), Sebastianas Vasquezas („Jonava“), Antonis Kapnidis (Verijos NFC), treneris Joao Martinsas (Madeiros „Maritimo“).


Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Ignas Plūkas, Rodrigo Josviaki (Beleno „Remo“), Laurynas Klimas, Hugo Figueredo („Panevėžys“), Mantas Fridrikas, Tzlilas Nehemya (Vlachiočio „Asteras“), Samuelis Odeoyibo (Žodzinos „Torpedo“), Matas Dedura, Lukas Čerkauskas, Rokas Rasimavičius, Thompsonas Gavi, Vilius Armanavičius, Yukiyoshi Karashima, Misaki Sato (Petrovaco OFK), Ibrahimas Olaosebikanas, Lazaras Sajčičius („Atyrau“), Klaudijus Upstas, Nedas Dabužinskas, Ignas Kružikas („Panevėžys“), Matheusas Marcondele (San Paulo „Audax“), Alexas Souza, Salifas Cisse (Plovdivo „Botev“), Augustinas Klimavičius („Genoa“), vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Marko Deronja (Trebišovo „Slavoj“), Vilius Armalas („Kavala“), Jose Luisas Mosquera, Christianas Jimenezas („Atletico Porcuna“), Levanas Mačarašvilis (Marijampolės „Sūduva“), Ugnius Lekečinskas, Aurimas Raginis, Nauris Petkevičius (Šarlerua „Royal“), Jonas Supronas.


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas, Serhijus Melašenka (Kėdainių „Nevėžis“), Geraldas Širvinskas, Valdemaras Borovskis, Dominykas Barauskas, Olaide Badmusas, Akselis Kalermo, Aleksandras Levšinas, Deividas Malžinskas, Valdas Paulauskas, Matas Ramanauskas, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius, Artūras Dolžnikovas, Juozas Lubas, Mindaugas Grigaravičius, Justinas Marazas, Lucasas Diasas (Sofijos „Carsko Selo“), Gytis Paulauskas, vyr. treneris Glennas Stahlis.

Dalyvauja peržiūroje: Dmytro Bilonogas, Loue Bayere Junioras, Simonas Pambou.

Išvyko: Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“), Rokas Masenzovas, Valentinas JeriomenkaMarko Pavlovskis (Marijampolės „Sūduva“), Maksymas Marusičius, vyr. treneris Miguelis Moreira.


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Povilas Survila (Telšių „Džiugas“), Kornelijus Smilingis, Mantas Bertašius, Valdas Antužis, Ernestas Stočkūnas, Mauricio Pinto, Justas Kerpė, Karolis Pliuškys, Klaidas Birgiola, Pijus Srėbalius, Renanas Paulino („Avenida“), Karolis Toleikis, Dovydas Norvilas, Goncalo Vieira (Vracos „Botev“), Mantas Petrikas, Karolis Žebrauskas, Shogo Yoshikawa, Robertas Vėževičius, Jeffersonas Reisas (Telšių „Džiugas“), Ignas Venckus, Darius Zubauskas, vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Ignas Driomovas („Panevėžys“), Edvinas Bračkus, Deividas Padaigis, Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“), Paulius Lotužys (Klaipėdos „Neptūnas“), Benas Anisas, Renato Matosas (Rio de Žaneiro „Volta Redonda“), Simonas Urbys (Oralo „Akžajyk“).

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Vykintas GaudiešiusVincentas Šarkauskas („Guijuelo“), Tomas Rapalavičius, Edgaras Žarskis (Narvos „Trans“), Adomas Mika, Edwardas Sarpongas („Esperanca Lagos“), Davydas Arlauskis, Lukas Ankudinovas, Leonardo Antonio, Airimas Pilipavičius, Dovydas Virkšas, Ivo Brazas, Yudai'us Koike, Jorge Eduardo (San Paulo „Audax“), Martynas Vasiliauskas, Edvinas Sirutavičius, Periclesas, Domantas Šluta, Eridanas Bagužas, Andrius Lipskis, Rokas Krušnauskas („Miercurea Ciuc“), Aivaras Emsis („Kavala“), vyr. treneris Marius Šluta.

Išvyko: Povilas Survila (Gargždų „Banga“), Konstantinas Šulcas, Miroslavas Puškarovas, Jeremy FernandesasRokas Stanulevičius („Panevėžys“), Nasko Milevas („Panevėžys“).


FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas BaliutavičiusLukas Paukštė (Vilniaus „Riteriai“), Evaldas JurgelisDovydas Jansonas, Algis Jankauskas, Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“), Rokas Lekiatas, Gustas Zabita (Alytaus DFK „Dainava“), Ernestas Pilypas, Kristupas Mantinis, Danielis Romanovskis (Gargždų „Banga“), Simonas Paulius, Deividas Dovydaitis, Ronaldas Misiūnas, Karolis Mantinis, Dominykas Kubilinskas, Grantas Jaseliūnas, Emilis Gasiūnas, Justas Petravičius, Sergejus Amirzianas, Gabrielius Micevičius, Gabijus Micevičius, Eligijus Jankauskas („Panevėžys“), Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“), Davidas Aršakianas (Omsko „Irtyš“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko:


„Jonava“:

Komandos sudėtis: Martynas Matuzas, Lucasas Martorellis („Vilar Perdizes“), Nahuelis Machado („Lixa“), Džiugas Raudonius, Luizas Matheusas („Sevan“), Jorge Tapia („Santamarina“), Yoichi Kawachi, Katsuyoshi Kimishima, Artūras Rocys, Titas Buzas (Kijevo „Dynamo“), Arnas Neimantas, Tadas Eliošius, Danielis Silva Araujo, Domas Stankevičius, Lukas Čepkauskas, Sebastianas Vasquezas („Panevėžys“), Marius Ganusauskas, vyr. treneris Eisvinas Utyra.