13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
5 turas / Geg 11 , Panevėžys
14 turas / Geg 14 , Vilnius
14 turas / Geg 14 , Kėdainiai
14 turas / Geg 14 , Alytus
14 turas / Geg 15 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 20:00
Tiesiogiai 15 turas / Geg 20 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 20 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 16 turas / Geg 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 16 turas / Geg 27 20:00 , Kėdainiai

2021 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2021 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos klubai sausio pirmosiomis dienomis jau pradėjo ruoštis naujam sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus ekipų sudėtyse. Tai bus oficiali informacija, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Pateikiame naujienas iš devynių būsimų 2021-ųjų sezono dalyvių stovyklų.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Gaudentas Ralys, Joelis Bopesu („Canet Roussillon“), Marko Karamarko, Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Elhadji Pape Diaw („Angers“), Saulius Mikoliūnas, Milenas Gamakovas (Sofijos „Slavia“), Karolis Uzėla, Ogenyi Onazi („Sonderjyske“), Ovidijus Verbickas („Taraz“), Mantas Kuklys, Vilius Piliukaitis („Ascoli Picchio“), Matas Vareika, Hugo Videmontas, Gustas Jarusevičius, Francis Kyeremeh, Motiejus Burba, Tomislavas Kišas, Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Martinas Berkovecas (Brno „Zbrojovka“), Donovanas Slijngardas, Klemenas Bolha (Kidričevo „Aluminij“), Modestas Vorobjovas (Arado UTA), Domantas Šimkus (Kfar Sabos „Hapoel“), Karlo Kamenaras, Liviu Antalis (Arado UTA), Andrija Kaludžerovičius (Belgrado „Rad“), vyr. treneris Aliaksejus Baga („Aktobe“).


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Ivanas Kardumas, Makis Giannikoglou (Janinos PAS), Vilius Stebrys, Thomasas Salamonas, Vaidas Slavickas, Semiras Kerla, Aleksandras Živanovičius, Markas Beneta (Sosnoveco „Zaglębie“), Jevgenas Jefremovas, Nicolas Gorobsovas, Povilas Leimonas, Giedrius Matulevičius, Xabi Auzmendi („Sestao River“), Nacho Casesas (Larnakos AEK), Romainas Habranas (Taragonos „Gimnastic“), Catalinas Tira (Bukarešto „Rapid“), Aleksandras Makasis (Minsko rajono „Isloč“), vyr. treneris Victoras Basadre („Formentera“).

Išvyko: Ignas Plūkas (Kauno „Hegelmann Litauen“), Algis Jankauskas (FA „Šiauliai“), Ivanas Hladikas (Nepolomicių „Puszcza“), Linas Klimavičius, Andro Švrljuga (Rijekos „Orijent“), Domagojus Pušičius, Glebas Kluškinas (Jūrmalos „Noah“), Renanas Oliveira, Eligijus Jankauskas („Panevėžys“), Josipas Tadičius (Vilniaus „Žalgiris“), Valerijus Šabala (Konstancos „Viitorul“), Mihretas Topčagičius („Osijek“), vyr. treneris Saulius Širmelis.

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Airidas Mickevičius, Dovydas Vilkas, Rimvydas Sadauskas, Stevenas Thicot, Martynas Dapkus, Rudinilsonas Silva, Egidijus Vaitkūnas, Guilherme de Souza (Razgrado „Ludogorec II“), Domantas Putrius, Gratas Sirgėdas, Karolis Šilkaitis, Linas Pilibaitis, Deividas Šešplaukis, Emmanuelis Davidas, Renato Matosas (Gargždų „Banga“), Philipas Otele, Domantas Vitkus, Michaelas Thuique'as (Vilniaus „Riteriai“), vyr. treneris Rokas Garastas.

Peržiūroje: Emmanuelis Ugbo, Abdulgafaras Opeyemi.

Išvyko: Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“), Ernestas Mockus, Jurijus Bušmanas (Petropavlo „Kyzylžar“), Pijus Širvys („Panevėžys“), Martynas Medelinskas, Simonas Paulius (FA „Šiauliai“), Matas Popiera, Benas Anisas (Gargždų „Banga“), Simonas Urbys (Gargždų „Banga“).


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas, Kornelijus Smilingis, Jurijus Pavlykas, Valdas Antužis, Deividas Padaigis, Aleksandras Aksionovas, Edvinas Bračkus, Dovydas Norvilas, Ernestas Stočkūnas (Alytaus DFK „Dainava“), Karolis Urbaitis, Skirmantas Rakauskas, Robertas Vėževičius, Benas Anisas („Kauno Žalgiris“), Shogo Yoshikawa, Simonas Urbys („Kauno Žalgiris“), Norito Hashiguchi (Dakos „Muktijoddha Sangsad“), Ignas Venckus, Darius Zubauskas, vyr. treneris Tomas Tamošauskas.

Išvyko: Deividas Lukošius, Renato Matosas („Kauno Žalgiris“), Julius Kasparavičius (Kėdainių „Nevėžis“), Jonas Bičkus (Klaipėdos „Neptūnas“), Sergejus Kundikas (Dubajaus „Laval United“).

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Rafaelis Broetto, Šarūnas Jurevičius, Hugo Figueredo, Rafaelis Floro, Justinas Januševskis, Franklinas Onwudiwe (Rygos „Metta“), Matheusas Bissi, Evaldas Urmonas, Matijus Remeikis, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Žygimantas Baguška, Domantas Vaičekauskas, Domantas Antanavičius (Celės „Celje“), Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas (Ksantės „Xanthi“), Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“), Sebastianas Vasquezas, Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“), Elivelto, Ignas Kružikas, Eimantas Abramavičius, Jorge Eliasas, treneris Joao Martinsas.

Išvyko: Lukas Čerkauskas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“), Vytas Gašpuitis („Dunfermline Athletic“), Bruno Fandinho („Bangu Atletico Clube“), Edenilsonas Bergonsi, Tomas Salamanavičius, Kotaro Amemiya, Sanjinas Vrebacas.


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas („Kauno Žalgiris“), Lukas Paukštė, Geraldas Širvinskas, Aleksandras Levšinas, Akselis Kalermo, Dominykas Barauskas, Olaide Badmusas („Valmiera“), Ričardas Šveikauskas, Valdemaras Borovskis, Deividas Malžinskas, Matas Ramanauskas, Valentinas Jeriomenka, Rokas Masenzovas, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius, Dominykas Kodzis, Valdas Paulauskas, Povilas Kalimavičius (Alytaus DFK „Dainava“), Dovydas Virkšas, Kajus Beršta, Justinas Marazas, Juozas Lubas, Artūras Dolžnikovas (Vilniaus „Vytis“), Mindaugas Grigaravičius, Angelis Lezama, Gytis Paulauskas, Lukas Kochanauskas (Alytaus DFK „Dainava“).

Peržiūroje: Kevinas Lukubama Souza, Toma Ušagelovas.

Išvyko: Tadas Simaitis (baigė karjerą), Lajo Traore, Michaelas Thuique‘as („Kauno Žalgiris“).


Kėdainių „Nevėžis“:

Komandos sudėtis: Sergijus Melašenka, Robertas Granauskas, Karolis Rukuiža, Tomas Rakašius, Maksimas Jevstignejevas, Lukas Berednikovas, Augustas Aksinavičius, Deividas Gražys, Oleksandras Dovhijus, Peteris Eletu („Dakkada“), Junioras Timite, Mindaugas Butkus, Arminas Lukoševičius, Rokas Župerka, Erikas Makauskas, Evaldas Kugys, Aretas Gėgžna, Julius Kasparavičius (Gargždų „Banga“), vyr. treneris Vitalijus Stankevičius.

Išvyko:


Kauno rajono „Hegelmann Litauen“:

Komandos sudėtis: Ignas Plūkas (Marijampolės „Sūduva“), Miha Tetičkovičius („Krško“), Mantas Fridrikas, Rokas Rasimavičius, Lukas Čerkauskas („Panevėžys“), Matas Dedura, Vilius Armalas (Lisabonos „Benfica“), Gabrielius Zagurskas, Thompsonas Gavi, Vilius Armanavičius, Martynas Vasiliauskas (Alytaus DFK „Dainava“), Rimvydas Lipnevičius, Yukiyoshi Karashima (Rygos „Dinamo“), Ricardo da Silva Faria (Zeitūno „Corinthians“), Ugnius Lekečinskas, Levanas Mačarašvilis (Tbilisio „Saburtalo“), Jonas Supronas, Aurimas Raginis, Klaudijus Upstas, Omokhafe Thomasas, Nauris Petkevičius, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Nemanja Bjelanas, Matas Daškus, Lukas Pangonis, Arnas Paura, Ignas Dedura, Povilas Kiselevskis, Alexas Kyeremeh, Benas Olencevičius, Deividas Stradalovas.


Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Povilas Survila, Tomas Rapalavičius, Jeremy Fernandesas („Jelgava“), Deimantas Kontenis, Adomas Mika, Davydas Arlauskis, Kipras Keliauskas, Konstantinas Šulcas, Rokas Stanulevičius, Leonardo Antonio, Lukas Ankudinovas („Tortoli“), Martynas Vasiliauskas, Andrius Lipskis, Leo Ribeiro (San Paulo „Nacional Atletico Clube“), Rokas Lazdinauskas, Yudai'us Koike, Domantas Šluta, Aivaras Emsis („Bischofswerdaer“), Nasko Milevas (Sofijos „Lokomotiv“), vyr. treneris Marius Šluta.

Išvyko: Ronaldas Misiūnas (FA „Šiauliai“), Ryu Sakurai.

Alytaus DFK „Dainava“:

Komandos sudėtis: Arijus Bražinskas, Martynas Matijoška, Oskaras Lukošiūnas, Vakaris Kalėda, Orestas Vyšniauskas, Lukas Genevičius, Titas Vitukynas, Renatas Banevičius, Rytis Dusevičius, Linas Savastas, Domas Ivanauskas, Ignas Baranauskas, Jevgenijus Terzis, Gustas Zabita, Saidas Hamulicas, Vytautas Lukša, Nedas Labukas, Matas Radžiukynas, Titas Buzas, Deivydas Matulevičius, Alanas Marčiukaitis, vyr. treneris Fabio Mazzone.

Išvyko: Ernestas Stočkūnas (Gargždų „Banga“), Martynas Vasiliauskas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“), Povilas Kalimavičius (Vilniaus „Riteriai“), Lukas Kochanauskas (Vilniaus „Riteriai“).