2 turas / Kov 09 , Kaunas
2 turas / Kov 09 , Panevėžys
2 turas / Kov 10 , Klaipėda
2 turas / Kov 11 , Vilnius
3 turas / Kov 15 , Vilnius
3 turas / Kov 16 , Kaunas
3 turas / Kov 16 , Marijampolė
3 turas / Kov 17 , Klaipėda
4 turas / Kov 30 13:00 , Kaunas
4 turas / Kov 30 15:00 , Klaipėda
4 turas / Kov 31 17:00 , Kaunas
4 turas / Bal 02 18:00 , Vilnius
5 turas / Bal 06 13:00 , Klaipėda
5 turas / Bal 06 17:00 , Kaunas
5 turas / Bal 07 17:00 , Panevėžys
5 turas / Bal 07 19:00 , Vilnius

2 turo anonsas. „SMScredit.lt A lyga“ atkeliauja ir į sostinę

2 turo anonsas. „SMScredit.lt A lyga“ atkeliauja ir į sostinę

Nors vaizdas lauke labiau primena sausio, o ne kovo vidurį, „SMScredit.lt A lygos“ komandos tęsia kovą aikštėse. Šiandien ir rytoj šalies futbolo čempionate įvyks antrojo turo rungtynės.

Vilniaus „Žalgiris“ - Klaipėdos „Atlantas“. Kovo 12 dieną 19 val. Vilnius, universali arena „Sportima“.

Pirmąjį turą šalies vicečempionas „Žalgiris“ praleido, nes pirmenybėse rungtyniauja nelyginis komandų skaičius. Į Vilnių „SMScredit.lt A lyga“ atkeliaus tik šį vakarą. Atkeliaus kartu su Klaipėdos „Atlantu“, kuris savaitgalį pasiuntė varžovams grėsmingą žinią, kai išvykoje įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Rimtą klaipėdiečių nusiteikimą rodo ir tai, kad į Vilnių komanda atvažiavo rungtynių išvakarėse. „Dabar jau visiems įdomu, kaip jie žais su mumis“, - įsitikinęs „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas.

Ir su klaipėdiečiais, ir šeštadienį namų rungtynėse su „Šiauliais“ vicečempionas rungtyniaus uždarame „Sportimos“ manieže. Vengiant galimų traumų kol kas nuspręsta nežaisti apsnigtoje ir apledėjusioje LFF stadiono aikštėje.

Pakruojo „Kruoja“ - Alytaus „Dainava“. Kovo 13 dieną 15 val. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas.

Namų sezoną „Kruoja“, kaip ir „Dainava“ pirmajame ture, pradės ne savame mieste. Alytiškiai su Panevėžio „Ekranu“ žaidė Kaune, dabar abi komandos susitiks Panevėžyje. Tiems, kurie neturi dirbtinių aikščių, sezono pradžioje tenka ieškoti jų kuo arčiau namų.

„Kruojos“ futbolininkai „SMScredit.lt A lygos“ sezoną pradėjo pergale Tauragėje, nors tąsyk dar negalėjo rungtyniauti daugiau nei dešimt komandos žaidėjų – nespėta sutvarkyti jų registracijos formalumų. Reikia manyti, kad žaidėjų skaičiui didėjant, pernykščio „Atlanto“ trenerio prancūzo Sebastieno Roqueso vedamos komandos potencialas stiprės.

„Dainava“ sudėtį sudėliojo anksčiau nei „Kruoja“, bet dzūkų taškų sąskaita kol kas tuščia – pirmajame ture alytiškiams savo čempionišką klasę parodė „Ekranas“. Per šias rungtynes „Dainava“ patyrė ir neplanuotų nuostolių – po susidūrimo su varžovu komandos kapitonui Nerijui Bartkevičiui Kauno medikai turėjo siūti žandą.

Gargždų „Banga“ - Tauragės „Tauras“. Kovo 13 dieną. 17 val. Gargždai, miesto stadionas.

Pirmasis turas parodė, kad abi stipriai atsinaujinusios komandos kol kas ieško savęs. Gargždiškiai, namuose žaisiantys antras rungtynes iš eilės, gali guostis tuo, kad sekmadienį pavyko iškovoti tašką, nors varžovai iš „Šiaulių“ sukūrė daugiau progų nei „Banga“.

„Taurui“ rungtynėse su „Kruoja“ išsigelbėti nepavyko. Nors jauni tauragiškiai antrajame kėlinyje turėjo ne vieną galimybę pasižymėti, likviduoti dviejų įvarčių varžovų pranašumo jie nesugebėjo, rungtynės baigėsi 1:2.

 Marijampolės „Sūduva“ - „Šiauliai“. Kovo 13 dieną, 19 val. Marijampolė, „Arvi“ maniežas.

Sportinio pykčio po nesėkmingai susiklosčiusių pirmųjų rungtynių „Sūduvai“ nestigs. Trūks jai traumuoto Rafaelio Ledesmos, o Karolis Chvedukas irgi tik dabar baigia gydytis traumą.

„Šiauliai“ šį sezoną, atrodo, neturės noro tapti patrankų mėsa „SMScredit.lt A lygos“ galingiesiems. Jau pirmose sezono rungtynėse spragas, kurios liko iš komandos pasitraukus visam būriui praėjusių metų lyderių, Gargžduose sėkmingai užpildė Arminas Vaskela, Mantas Fridrikas ir trys nauji legionieriai iš Kroatijos.