12 turas / Lie 28 , Kaunas
12 turas / Lie 28 , Panevėžys
12 turas / Lie 28 , Vilnius
13 turas / Rug 01 , Gargždai
13 turas / Rug 02 , Marijampolė
13 turas / Rug 02 , Vilnius
14 turas / Rug 07 18:00 , Vilnius
14 turas / Rug 07 20:00 , Kaunas
14 turas / Rug 08 17:00 , Panevėžys
15 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
15 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius
15 turas / Rug 16 17:00 , Gargždai
16 turas / Rug 20 18:00 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 20:00 , Vilnius

18-ojo turo anonsas: sezonas įpusėjo, galvosūkių nesumažėjo

18-ojo turo anonsas: sezonas įpusėjo, galvosūkių nesumažėjo
Foto: Tomo Stasevičiaus

Marijampolės "Sūduva" - "Klaipėdos granitas". Birželio 17 dieną 17 val. Marijampolė, "Arvi" stadionas. Pirmajame rate - 2:0.

Klaipėdiečiai - ant bangos. Uostamiesčio komanda nepralaimėjo jau penkerių rungtynių iš eilės, o praėjusiame ture pirmoji šį sezoną įveikė čempionato lyderį Vilniaus "Žalgirį".

"Sūduva" lieka vienintelė "SMScredit.lt A lygos" komanda, iš kurios "Klaipėdos granitas" šiemet dar neatėmė taškų. Pajūrio futbolininkams tai galbūt bus dar vienas motyvacinis momentas. Kita vertus, marijampoliečiai darys viską, kad padovanotų savo sirgaliams pergalę, kurios namuose nepajėgia iškovoti nuo balandžio vidurio. Klaipėdiečiams Marijampolėje teks verstis be diskvalifikuoto gynėjo Roko Boruso.

"Trakai" - Alytaus "Dainava". Birželio 17 dieną 19 val. Vilnius, LFF stadionas. Pirmajame rate - 7:1.

Pirmąją čempionato dalį lygos debiutantai iš Trakų baigs antroje turnyro lentelės vietoje, jei nepralaimės autsaideriams iš Alytaus. Dvikovoje su "Dainava" per pirmuosius du ratus nudegė tik Gargždų "Banga" - visose kitose rungtynėse jauni dzūkai buvo mušami.

"Kai eini į aikštę, ten nėra nei draugų nei sentimentų, nors, be abejo, skaudu dėl "Dainavos" situacijos. Tokio amžiaus vaikinai pralaimėdami tokiais skirtumais tikrai nepatobulės", - reziumavo Alytuje gimęs "Trakų" saugas Vytautas Lukša.

Klaipėdos "Atlantas" - Pakruojo "Kruoja". Birželio 18 dieną 17 val. Klaipėda, centrinis stadionas. Pirmajame rate - 1:1.

Šalies vicečempionas "Atlantas" išgyvena futbolo košmarą. Per penkis pastaruosius turus vos vieną tašką sukrapštę klaipėdiečiai iš antrosios vietos, kurią užėmė dar visai neseniai, smuktelėjo į penktąją, o aštuntoje pozicijoje esantį "Klaipėdos granitą" lenkia vos dviem taškais.

"Atlantui" teks verstis be geltonų kortelių prisirinkusio Donato Kazlausko, kuris įmušė vienintelį uostamiesčio komandos įvartį pralaimėtose praėjusio turo rungtynėse su Panevėžio "Ekranu". Klaipėdiečiai bandys susigrąžinti sėkmę. Pakruojo futbolininkai - atsigriebti už pralaimėjimą praėjusiame ture, kai namuose buvo nusileista principinėje dviejų mažiausių "SMScredit.lt A lygos" miestų dvikovoje "Trakams".

Vilniaus "Žalgiris" - Gargždų "Banga". Birželio 18 dieną 19 val. Vilnius, LFF stadionas. Pirmajame rate - 2:1.

Pirmojo rato pabaigoje "Bangos" ir "Žalgirio" rungtynės Gargžduose buvo lygos lyderių dvikova. Kiek vėliau komandos tarpusavyje kovojo LFF taurės turnyro finale. Dabar situacija kitokia: vos šešis taškus šiame rate surinkusi "Banga" - palyginimui: pirmajame čempionato ketvirtyje jų buvo surinkta 17 - nusmuko į iki skausmo pažįstamą šeštąją vietą.
 
"Žalgiris" bandys atsigriebti už antausį, kurį praėjusiame ture tėškė "Klaipėdos granitas", o "Bangos" sudėtyje šįkart nebus diskvalifikuoto saugo Aleksandro Ruskicho. Išvada - gargždiškių laukia nelengva išvyka į sostinę.

"Šiauliai" - Panevėžio "Ekranas". Birželio 19 dieną 17 val. Šiauliai, miesto savivaldybės stadionas. Pimajame rate - 1:3.

Šiauliečiai į aikštę Aukštaitijos derbyje žengs po dvejų iš eilės laimėtų rungtynių. Panevėžiečiai praėjusio turo dvikovoje su "Atlantu" po ilgesnės pertraukos irgi atsuko Fortūną veidu į save.

Ir viena, ir kita komanda turės nuostolių dėl nuobaudų, nors "Šiauliams" jie, ko gero, bus skausmingesni - kiečiausias lygos vyrukas Stjepanas Babičius užsidirbo jau aštuntą geltoną kortelę. Tai reiškia, kad kroatui vasaros atostogos prasideda anksčiau nei jis planavo, nes nuostatai teigia, jog pagrindiniam "Šiaulių" žaidimo dirigentui teks praleisti dvejas rungtynes. "Ekranui" dėl kortelių negalės padėti gynėjas Aivaras Meškinis.