30 turas / Rug 18 , Marijampolė
30 turas / Rug 18 , Vilnius
20 turas / Rug 27 , Vilnius
31 turas / Spa 01 , Jonava
31 turas / Spa 01 , Kaunas
31 turas / Spa 02 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 08 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Spa 15 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 28 turas / Spa 19 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 28 turas / Spa 19 20:00 , Panevėžys

16-ojo turo rinktinėje daugiausiai „Kauno Žalgirio“ atstovų

16-ojo turo rinktinėje daugiausiai „Kauno Žalgirio“ atstovų
zalgiris.lt nuotr.

Sužaidus vienerias atidėtas 16-ojo turo rungtynes, Lietuvos futbolo A lyga išrinko simbolinę turo vienuolikę, kurioje daugiausiai vietų išsikovojo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Kauniečiai vieninteliai 16-ajame ture nepraleido įvarčio ir prie to labai prisidėjo pirmą kartą į Lietuvos rinktinę iškviestas vartininkas. D. Mikelionis atrėmė 5 „Panevėžio“ futbolininkų smūgius ir surinko 269 „InStat“ naudingumo balus – tai geriausias rezultatas tarp vartų sargų.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Įvarčių sąskaitą šių metų A lygoje Panevėžyje atidaręs gynėjas buvo akivaizdžiai geriausias savo pozicijos žaidėjas 16-ajame ture. Be taiklaus smūgio kontratakos metu, vilnietis laimėjo 60 proc. dvikovų (9/15) ir mačą baigė su trečiu geriausiu „InStat“ naudingumo balu – 288.

Stevenas Thicot („Kauno Žalgiris“): Patyręs vidurio gynėjas dar sykį sėkmingai dirigavo jaunesniems komandos draugams. Ne pats greičiausias, bet šaltakraujiškais sprendimais aikštėje išsiskiriantis prancūzas padėjo „Kauno Žalgiriui“ išlaikyti „sausus“ vartus, perdavimus atlikdamas net 96 proc. taiklumu (51/53).

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Naudingiausiai (270 „InStat“ naudingumo balų) šį kartą tarp vidurio gynėjų rungtyniavo serbas A. Živanovičius. „Sūduvos“ atstovas sėkmingai darbavosi šalia ginamų vartų ir solidžiai kovojo dvikovose (7/10, 70 proc.).

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Ukrainietis 16-ajame ture, kaip įprasta, buvo aktyvus atakose. J. Bušmanas nuskuodė į priekį pergalingos kontratakos metu, be to, dalino perdavimus 91 proc. taiklumu (58/64). Taip pat krašto gynėjas atliko 6 taiklius perdavimus į varžovų baudos aikštelę ir surinko 268 „InStat“ naudingumo balus.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Eilinis šio veterano pasirodymas turo rinktinėje, kuris buvo net 9-asis šiame sezone. L. Pilibaitis atliko rezultatyvų perdavimą ir rungtynes galėjo baigti su dar dviem, tačiau komandos draugai nerealizavo puikių progų. Saugas atliko perdavimus net 92 proc. taiklumu (45/49).

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): Prieš savo buvusią ekipą 34-erių futbolininkas atliko antrą rezultatyvų perdavimą šiame sezone, puikiai sužaisdamas kontratakos metu. R. Vėževičius taip pat išprovokavo antrą geltoną kortelę oponentui, atliko 5 sėkmingus driblingus ir puolime laimėjo 65 proc. dvikovų (11/17).

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): Būtent 16-ojo turo rungtynėse šis krašto saugas pakėlė savo šio sezono žaidimo kreivę į viršų. Lygiosiomis pasibaigusioje akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ M. Grigaravičius pelnė gražų įvartį ir surinko 269 „InStat“ naudingumo balus, o tai 5–6 geriausias rezultatas.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Vienareikšmiškai tai buvo pačios ryškiausios venesueliečio rungtynės A lygoje. Įvartis, rezultatyvus perdavimus ir net 345 surinkti „InStat“ naudingumo balai. A. Lezama atliko net 9 sėkmingus driblingus, 4 smūgius į vartų plotą, o jo sustabdyti nesugebėjo nė vienas „Žalgirio“ žaidėjas.

Andrija Kaludžerovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Nors serbas nežaidė taip efektingai, kaip „Riterių“ legionierius iš Venesuelos, tačiau išsiskyrė 2 įvarčiais, puikiai realizuodamas komandos draugų sukurtas progas. Su 293 „InStat“ naudingumo balais A. Kaludžerovičius pasiekė antrą rezultatą 16-ajame ture.

Valerijus Šabala (Marijampolės „Sūduva“): Praėjusio šeštadienio rungtynėse ryškiausiai spindėjo V. Šabalos žvaigždė. Latvis užtikrintai realizavo baudinį ir pelnė labai svarbų įvartį antrame kėlinyje, kuris leido čempionams iškovoti itin svarbią pergalę Gargžduose. Puolėjas po truputį įsibėgėja ir savo sąskaitoje turi 4 taiklius smūgius A lygoje.