12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

10-ojo turo rinktinėje – „Kauno Žalgirio“ futbolininkų desantas

10-ojo turo rinktinėje – „Kauno Žalgirio“ futbolininkų desantas
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygos“ 10-ojo turo rinktinėje net penkias pozicijas išsikovojo puikiai mače Gargžduose pasirodę „Kauno Žalgirio“ žaidėjai.

Povilas Survila (Telšių „Džiugas“): 20-metis vartininkas „Optibet A lygoje“ yra sužaidęs vos penkis mačus, tačiau net trečią kartą atsidūrė turo arba savaitės rinktinėje. Lygiosiomis pasibaigusiose rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda P. Survila atrėmė 5 varžovų smūgius, kurių didžioji dalis buvo labai sudėtingi.

Marko Karamarko (Vilniaus „Žalgiris“): Apsnigta aikštė dešiniojo krašto gynėjui nesukėlė itin daug rūpesčių atakuojant. M. Karamarko atliko 5 taiklius perdavimus į baudos aikštelę – po jų buvo įmuštas įvartis bei sukurti pavojingi šansai komandos draugams. Futbolininkas surinko 268 „InStat“ naudingumo balus ir gynyboje laimėjo 8 dvikovas iš 11 (73 proc.).

Rudinilsonas Silva („Kauno Žalgiris“): Geriausią pasirodymą pagal „InStat“ tarp vidurio gynėjų surengė Bisau Gvinėjos rinktinės atstovas. 267 „InStat“ naudingumo balus surinkęs R. Silva labai prisidėjo prie antro „Kauno Žalgirio“ pelnyto įvarčio Gargžduose ir laimėjo 12 dvikovų gynyboje iš 15 (80 proc.). 

Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“): Labai svarbiose rungtynėse į rikiuotę grįžęs vidurio gynėjas prisidėjo prie pirmosios dainaviečių pergalės šiame „Optibet A lygos“ sezone. L. Klimavičius buvo puikus dvikovose (16/20, 80 proc.) ir laimėjo beveik visas akistatas „antrame aukšte“ – 8 iš 9 (89 proc.).

Renato Matosas („Kauno Žalgiris“): Naujame klube neretai daugiau gynybinių funkcijų prisiimantis brazilas surinko 277 „InStat“ naudingumo balus. R. Matosas į savo buvusios komandos – „Bangos“ – vartus pirmame kėlinyje pasiuntė įvartį bei išsiskyrė 4 sėkmingais driblingais.

Titas Vitukynas (Alytaus DFK „Dainava“): Nemažai šiame sezone rungtyniaujantis alytiškis su klubu Kėdainiuose džiaugėsi pirma pergale ir prie jos prisidėjo realizuotu baudiniu dvikovos pabaigoje. Dešiniajame krašte žaidęs T. Vitukynas atliko 6 taiklius perdavimus į baudos aikštelę. 

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Labai svarbias funkcijas aikštės viduryje čempionato debiutantų gretose atliekantis japonas pagirtinai pasirodė mače su „Džiugu“. Y. Karashima iš viso atliko 3 smūgius, laimėjo 10 dvikovų iš 14 (71 proc.) bei savo pasirodymą įprasmino 251 „InStat“ naudingumo balu.

Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“): Po keitimo į kovą mestas į ataką orientuotas vidurio saugas įmušė kol kas bene svarbiausią savo įvartį „Optibet A lygoje“. R. Filipavičius sostinės derbyje išlygino rezultatą, o „Riteriai“ iškovojo reikšmingą tašką.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Šiemet kur kas dažniau įvarčiais bei rezultatyviais perdavimais išsiskiriantis futbolininkas ryškiai žibėjo dvikovoje su „Banga“. D. Šešplaukis pasižymėjo dviem taikliais smūgiais ir su 325 „InStat“ naudingumo balais pasiekė geriausią rezultatą 10-ajame ture.

Michaelas Thuique'as („Kauno Žalgiris“): Įsibėgėjęs brazilas „Bangai“ tapo neįmenama mįsle – pelnė įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. M. Thuique'as pasižymėjo 3 smūgiais į vartų plotą bei su 297 „InStat“ naudingumo balais nusileido tik komandos draugui D. Šešplaukiui.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Futbolininkas iš Nigerijos dar kartą solidžiai atliko savo darbą: rungtynėse Gargžduose puolėjas įmušė įvartį ir rezultatyviai asistavo komandos draugui. Į turo arba savaitės rinktinę 249 „InStat“ naudingumo balais pasižymėjęs Ph. Otele yra išrenkamas jau ketvirtą kartą.