Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-01 | 29 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 470

„TOPsport A lygoje“ ketverių nelaimėtų rungtynių seriją efektingu stiliumi nutraukė FA „Šiauliai“. Mindaugo Čepo treniruojama komanda 29-ajame ture 3:1 (3:0) nugalėjo ilgai pralaimėjimo nepatyrusius Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje Saulės miesto atstovai dominavo ir buvo visa galva pranašesni. Aktyviai rungtyniavęs Deividas Šešplaukis susikūrė gerą progą smūgiui, tačiau kamuolį pasiuntė virš skersinio.

28-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kai tiksliai iš 15 metrų pasižymėjo Davis Ikauniekas. Maža to, poros minučių tas pats D. Ikauniekas, atlikus perdavimą Danieliui Romanovskiui, pelnė antrą įvartį.

42-ąją minutę taikliu smūgiu džiaugėsi ir D. Romanovskis – jam asistavo D. Šešplaukis. Antrame kėlinyje mėlynai baltiems buvo atiduota iniciatyva.

Andriaus Skerlos kariauna nerealizavo kelių labai gerų galimybių, bet intrigą atgaivino 79-ąją minutę, kai iš arti kamuolį į tuščius vartus nukreipė Michaelas Thuique. Vis dėlto per likusį laiką šeimininkai gana užtikrintai išlaikė sau palankų rezultatą.

Atsitiesę šiauliečiai su 33 taškais pakilo į 5-ąją vietą, mėlynai balti turi 55 taškus bei žengia antri.