Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-23 | 28 turas Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 900

28-ojo „TOPsport A lygos“ turo starte Telšių „Džiugas“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose. Kaip ir praėjusį sykį, taip ir dabar, Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa telšiškius nugalėjo rezultatu 3:0 (2:0).

25-ąją minutę svečiai suklydo, kamuolį perėmęs Christianas Bella vienas pasileido vartų link, visgi, jam pritrūko tikslumo. Visai netrukus klaida įvyko ir kitoje barikadų pusėje – prie savųjų vartų nesusikalbėjo Miroslavas Puškarovas bei Marius Paukštė, tuo pasinaudojo Henrique Devensas, kuris savo ekipą išvedė į priekį.

Rezultatą 34-ąją minutę padvigubino visiškai laisvas likęs Ernestas Stočkūnas, kuris po Artemo Radčenkos smūgio atšokusį kamuolį siuntė į vartų tinklą. Sužaidus valandą, dublį pelnė H. Devensas, kuris po gero Guilherme Pireso Carvalho perdavimo vienas pasileido vartų link bei realizavo savąjį šansą.

72-ąją minutę Hirotaka Yamada perdavimą atliko į baudos aikštelę, progą pasižymėti turėjęs Meinardas Mikulėnas į kamuolį nepataikė, kiek vėliau Tomas Dombrauskis siekė surasti komandos draugą esantį šalia vartų, tačiau taip drebino vartų konstrukciją.

Dvikovai bėgant į pabaigą Bacary Sane ir Dominykas Kubilinskas smūgiavo iš toli, tačiau su vienu iš smūgių susitvarkė Stefanas Čupičius, kitas skriejo šalia stačiakampio. Tiksint paskutinėms minutėms Ibrahimo Cisse šūvį galva sustabdė vartų sargas, Leifo Estevezo bandymas taiklus nebuvo.

Po 28-ojo turo rungtynių „TransINVEST“ futbolininkai su 26 taškais žengia 8-oje turnyro lentelės pozicijoje, „Džiugas“ su 32 taškais rikiuojasi penktas.