Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-11 | 35 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 820

„TOPsport A lygos“ čempionate įvyko dar viena atkakli dvikova tarp Alytaus DFK „Dainava“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkų. Atkeltų 35-ojo turo rungtynių baigtį lėmė vienintelis Viliaus Armanavičiaus tikslus smūgis, kuris leido pergale džiaugtis kauniečiams rezultatu 1:0 (1:0).

Jau pirmosios susitikimo atakos metu progą smūgiui susikūrė kaunietis Artūras Dolžnikovas, bet kamuolys skriejo pro šalį. Po dar kelių minučių pavojingą smūgį atliko Oyinlola Kayode ir Gratas Sirgėdas, tačiau vartininkui Volodymyrui Krynskiui įsitraukti į veiksmą neprireikė.

Traumų šiame sezone kamuojami kauniečiai pirmosios rungtynių dalies viduryje buvo priversti atlikti keitimą. Susižeidė ir aikštę paliko Davidas Martinas Anane.

44-ąją minutę rezultatyvią ataką surengė kauniečiai – O. Kayode sulaukė kamuolio krašte, suklaidino oponentą, perdavė kamuolį V. Armanavičiui, kuris ir pelnė pirmąjį bei vienintelį šių rungtynių įvartį.

Po pertraukos alytiškių vartininko budrumą patikrino į aikštę žengęs Antonas Fase, tačiau „Dainavos“ vartų sargas kamuolį sugavo. 62-ąją minutę kilo dar vienas gaisras prie aikštės šeimininkų vartų – A. Fase vėl atsidūrė atakos smaigalyje, bet stiprų smūgį atrėmė V. Krynskis.

Per likusį laiką dainaviečiai žaidimą bandė pagyvinti keitimais, tačiau aštresnio pavojaus prie Deivido Mikelionio ginamų vartų taip ir nesukūrė.

Nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsę kauniečiai lieka trečioje turnyro lentelės vietoje, o „Dainava“ – septinta.