Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:30 , Kaunas
2024-06-15 | 17 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 170

17-ąjį „TOPsport A lygos“ turą atidarė dvikova tarp Kauno rajono „Hegelmann“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Rezultatyviame susitikime pergalę paskutinę minutę išplėšė šeimininkai, kurie rezultatu 3:2 (1:2) nukovė svečius iš Suvalkijos.

Svečiai jau 12-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po puikaus komandos draugo perdavimo pasižymėjo vartininką nuginklavęs Artiomas Fiodorovas. Visgi, marijampoliečiai džiaugėsi neilgai, kadangi jau 19-ąją minutę rezultatas tapo lygus – Patricko Popescu smūgį atrėmė Giedrius Zenekvičius, kamuolys atšoko atgal rumunui, šis jį pasiuntė laiku ir vietoje atsidūrusiam Matui Vareikai, kuris išsiskyrė įvarčiu.

Visgi, „Sūduva“ į priekį dar sykį veržėsi 32-ąją minutę, kai po A. Fiodorovo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Motiejus Burba. Kėlinio pabaigoje pavojų kėlė P. Popescu – rumunas atliko pavojingą baudos smūgį bei sykį šovė iš už baudos aikštelės, tačiau tikslo jam pasiekti nepavyko.

57-ąją minutę rezultatą išlygino bei dublį pelnė M. Vareika, kuris, sulaukęs perdavimo, susitvarkė su kamuoliu bei jį pasiuntė į G. Zenkevičiaus saugomus vartus. Kiek vėliau Leo Ribeiro atsakė pavojingu baudos smūgiu, tačiau jį atrėmė vartų sargas.

70-ąją minutę Vilius Armalas neišnaudojo savojo šanso, už kelių minučių marijampoliečiai apsigynė nuo Njoya Abdelo Kadero atakos. Kėliniui einant į pabaigą dar vieną situaciją sukūrė P. Popescu, jo spirtas kamuolys praskriejo virš vartų. Visgi, per pridėtą teisėjo laiką smūgį galva atlikęs Steve'as Kingue pasižymėjo įvarčiu bei taip namų ekipai išplėšė pergalę.

Po 17-ojo turo „Hegelmann“ ekipa su 32 taškais lieka 2-oje pozicijoje, tuo tarpu „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 19 taškų bei žengia septinta.