Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:30 , Kaunas
2024-06-02 | 16 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 480

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje žalgiriečiai gerokai ilgiau kontroliavo kamuolį, daug aštrių epizodų nesusikūrė, tačiau 20-ąją minutę buvo priekyje. Paulius Golubickas išprovokavo Simone Moschino pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Liviu Antalis. Po susidūrimo vartininkas iš Italijos buvo pakeistas.

Greitai po pertraukos „Žalgiris“ padvigubino pranašumą. 54-ąją minutę Joelis Bopesu pakėlė kampinį ir Jurijus Kendyšas galva nukreipė kamuolį į vartus. Netrukus arti tikslo smūgiavo Adama Fofana.

„TransINVEST“ ekipa kiek netikėtai atkūrė intrigą 71-ąją minutę. Arpadui Tordai‘ui suklydus baudos aikštelėje, buvo skirtas laisvas smūgis, kurį po Ernesto Stočkūno perdavimo realizavo Linas Pilibaitis.

Tiesa, po 6 minučių šeimininkų entuziazmas buvo nuslopintas. Po dar vieno J. Bopesu pakelto kampinio galva taikliai mušė bei dubliu džiaugėsi L. Antalis. Legionierius iš Rumunijos šiame sezone yra pelnęs šešis įvarčius.

Žalgiriečiai su 37 taškais pirmauja turnyro lentelėje, Vilniaus rajono klubas turi 13 taškų bei rikiuojasi dešimtas.