Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Bir 26 19:30 , Kaunas
2024-06-02 | 16 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 1400

16-ąjį „TOPsport A lygos“ turą užbaigė Telšių „Džiugo“ ir „Kauno Žalgirio“ susitikimas. Kovingose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu šventė kauniečiai 1:0 (0:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno – jau pirmosios standartinės situacijos metu po Jasono Noslino smūgio galva kamuolys sudrebino skersinį. Kėlinio viduryje grubiai netoli savo baudos aikštelės suklydo Lukas Ankudinovas, tačiau Filipas Dangubičius telšiškių vartininko Ivano Baturino nenuginklavo.

Pirmajame kėlinyje „Džiugo“ atakose dažniausiai trūko tikslumo, o žalgiriečių vartininkas Deividas Mikelionis darbo beveik neturėjo. Jau per arbitro kompensuotą laiką kilo sumaištis telšiškių baudos aikštelėje, tiesa, kamuolys atsidūrė I. Baturino rankose.

62-ąją minutę pirmąjį įvartį šio sezono čempionate pelnė Filipas Dangubičius. Standartinės padėties metu atšokęs kamuolys nukrito kroatui po kojomis, kuris ir pelnė vienintelį šių rungtynių įvartį.

Susitikimui artėjant prie pabaigos už grubią pražangą po VAR peržiūros raudoną kortelę prieš save išvydo po keitimo aikštėje pasirodęs Oyinlola Kayode.

Per arbitro kompensuotą laiką galva smūgiavo Miroslavas Puškarovas, tačiau kamuolį sugavo D. Mikelionis.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ turi 23 taškus ir žengia ketvirtoje vietoje, o telšiškiai lieka su 25 taškais bei yra laipteliu aukščiau.