Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
2024-05-25 | 15 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 120

15-ajame „TOPsport A lygos“ ture pergalę savų sirgalių akivaizdoje iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Telšių „Džiugas“ susitikime pabudo kiek per vėlai – vėlyvas Nino Noordanuso įvartis svečių neišgelbėjo, tad svečiuose patirtas pralaimėjimas rezultatu 1:2 (0:0).

Pačioje rungtynių pradžioje Jurgis Jankauskas smūgiavo pavojingai, o prabėgus kiek daugiau nei 20 minučių gerą progą turėjo Denisas Bošnjakas, tačiau jis su kamuoliu nesusitvarkė, o Mato Vareikos bandymą sustabdė Ivanas Baturinas.

39-ąją minutę „Džiugas“ buvo itin arti tikslo – vartų konstrukciją drebino N. Noordanuso spirtas kamuolys. Jau kitoje atakoje M. Vareika pasileido į priekį bei suklaidino varžovų vartininką, atliko perdavimą Michaelui Thuque, šis šovė virš vartų.

Pačioje kėlinio pabaigoje Hugo Figueredo pavojingai smūgiavo į vartus, jo šūvis buvo blokuotas, o antrosios mačo pusės starte D. Bošnjakas atliko bandymą šalia stačiakampio.

52-ąją minutę namų ekipa pelnė įvartį, kai puikų perdavimą atliko Leo Ribeiro, kamuolys pasiekė D. Bošnjaką, o pasižymėti pavyko Patrickui Popescu. 75-ąją minutę rezultatas padvigubėjo – I. Baturinas atrėmė Njoya Abdelo Kadero bandymą, atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė L. Ribeiro.

Antrą pridėto laiko minutę telšiškiai rezultatą sušvelnino – N. Noordanusas atliko stiprų šūvį iš toli, kuris virto įvarčiu, tačiau to svečiams neužteko.

Po 15-ojo turo abi ekipos apsikeitė pozicijomis turnyro lentelėje – „Hegelmann“ klubas yra surinkęs 26 taškus bei žengia antras, „Džiugas“ turi tašku mažiau bei rikiuojasi trečias.