Tiesiogiai 17 turas / Bir 16 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Bir 18 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 18:00 , Širvintos
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 19:30 , Telšiai
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 20:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 19 turas / Bir 22 17:00 , Širvintos
Tiesiogiai 19 turas / Bir 22 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 19 turas / Bir 23 14:00 , Kaunas
2024-05-19 | 14 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 1020

„TOPsport A lygoje“ trejų nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti pirmenybių lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“. 14-ajame ture vilniečiai po susitikimo pabaigoje pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Vienos pirmųjų atakų metu kauniečiai grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau Pauliaus Golubicko spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. Kamuolį į vartų konstrukciją sukirto ir „Kauno Žalgirio“ starto sudėtyje debiutavęs Jermaine‘as Hyltonas.

Legionierius iš Anglijos po Artūro Dolžnikovo perdavimo buvo pelnęs įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas dėl minimalios nuošalės.

Antrame kėlinyje vilniečiai buvo gerokai pranašesni. Deividas Mikelionis atrėmė labai pavojingus Giedriaus Matulevičiaus bei Joriso Moutachy smūgius, bet 85-ąją minutę buvo priverstas kapituliuoti.

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į kovą „TOPsport A lygoje“ mestas Nemanja Mihajlovičius atliko perdavimą G. Matulevičiui ir marijampolietis smūgiavo tiksliai.

Vilniečiai su 31 tašku pirmauja, savo ruožtu, 19 taškų turintis Kauno klubas nusileido į 5-ąją poziciją.