Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-05-17 | 14 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

„TOPsport A lygoje“ revanšą už pirmame rate patirtą nesėkmę pasiekė Marijampolės „Sūduva“. 14-ojo turo starte marijampoliečiai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kiek aštriau atakavo svečiai. Pavojingą Maksymo Pyrogovo smūgį turėjo atremti Volodymyras Krynskis, kiek vėliau vartininkas sugavo tautiečio Artiomo Fiodorovo spirtą kamuolį.

Kitoje aikštės pusėje Giedrius Zenkevičius sykį susitvarkė su Artiomo Baftalovskio bandymu. Po pertraukos „Sūduva“ smogė netikėtu ginklu: 58-ąją minutę Ernestas Burdzilauskas galva pamušė kamuolį link Augusto Dubicko ir šis jį galingai iš toli pasiuntė į vartus.

A. Dubickui tai buvo pirmasis įvartis „TOPsport A lygoje“.

„Dainava“ ne sykį gana pavojingai atakavo po pakeltų kampinių, antrojo kėlinio viduryje strategas Sergejus Kuznecovas metė į kovą du tvirtus puolėjus. 87-ąją minutę taip pat standartinės padėties metu į vartus apmaudžiai nepataikė Glibas Gračiovas.

Abi komandos turi po 16 taškų ir rikiuojasi turnyro lentelės viduryje.