„Sūduva“ kviečia stebėti Čempionų lygos burtus kartu
fksuduva.lt 2018-06-18 13:12Birželio 19 d. (antradienį) Šveicarijoje bus ištraukti 2018–2019 metų Čempionų lygos atrankos I ir II etapo burtai, kurių eigą „Sūduvos“ komanda kviečia stebėti kartu Marijampolės restorane „PJazz“ (J. Basanavičiaus a. 8).
Burtų ceremonija prasidės 13 val., jos metu komandos sužinos savo būsimus varžovus Čempionų lygos pirmajame etape ir galimus varžovus antrajame.
14 val. prasidės antrasis burtų ceremonijos etapas, kurio metu bus skirstomos į poras pirmajame Čempionų lygos atrankos etape pralaimėsiančios ir į Europos lygą persikelsiančios ekipos.
Čempionų lygos atrankos pirmajame etape dalyvaus 32 komandos, pagal sukauptą UEFA koeficientą suskirstytos po 16 į skirstytųjų ir neskirstytųjų dalis. „Sūduva“ (koeficientas – 2000) bus neskirstytųjų pusėje ir gali gauti į varžovus vieną iš šių komandų:
Razgrado „Ludorogec“, Bulgarija (37 000)
Glazgo „Celtic“, Škotija (31 000)
Nikosijos APOEL, Kipras (27 000)
Varšuvos „Legia“, Lenkija (24 500)
„Astana“, Kazachstanas (21 750)
Agdamo „Qarabag“, Azerbaidžanas (20 500)
Tiraspolio „Šerif“, Moldova (14 750)
„Malmo“, Švedija (14 000)
Belgrado „Crvena Zvezda“, Serbija (10 750)
Beer Ševos „Hapoel“, Izraelis (10 000)
„Rosenborg“, Norvegija (9 000)
Helsinkio HJK, Suomija (8 000)
„The New Saints“, Velsas (5 000)
Sėkešfehėrvaro „Videoton“, Vengrija (4 250)
„Kukesi“, Albanija (4 250)
Mostaro „Zrinjski“, Bosnija ir Hercegovina (3 750)
Kartu su „Sūduva“ į neskirstytųjų grupę pateko Tetovo „Škendija“ (Makedonija, 3 500), Diudelanžo F91 (Liuksemburgas, 3500), Trnavos „Spartak“ (Slovakija, 3500), „Valletta“ (Malta, 3 250), „Vikingur“ (Farerų salos, 3 000), Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija, 3 000), Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija, 2 900), Jerevano „Alaškert“ (Armėnija, 2 500), Nikšičiaus „Sutjeska“ (Juodkalnija, 2 500), „Cork City“ (Airija, 1 750), Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija, 1 750), Reikjaviko „Valur“ (Islandija, 1 650), Talino „Flora“ (Estija, 1 250) ir Kutaisio „Torpedo“ (Gruzija, 1 000).
Paskutine neskirstytųjų grupės nare taps preliminariojo atrankos etapo nugalėtoja, kuria gali tapti „Santa Coloma“ (Andora, 2 750), „Lincoln Red Imps“ (Gibraltaras, 2 750), Montedžardino „La Fiorita“ (San Marinas, 1 750) ir Džilanio „Drita“ (Kosovas, 0).
Čempionų lygos atrankos pirmojo etapo rungtynės žaidžiamos liepos 10–11 ir 17–18 dienomis.
Čempionų lygos atrankos antrajame etape prie pirmojo etapo laimėtojų prisijungs Borisovo BATE (Baltarusija, 20 500), Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija, 17 500), „Midtjylland“ (Danija, 11 500) ir Klužo CFR (Rumunija, 4 090) klubai.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. | Žalgiris | 10 | +15 | 25 |
2. | Hegelmann | 10 | +5 | 18 |
3. | Džiugas | 9 | 0 | 15 |
4. | Banga | 10 | 0 | 14 |
5. | K. Žalgiris | 10 | -1 | 13 |
6. | Dainava | 10 | -3 | 12 |
7. | Sūduva | 10 | 0 | 12 |
8. | Šiauliai | 10 | -4 | 10 |
9. | Panevėžys | 9 | -4 | 7 |
10. | TransInvest | 10 | -8 | 7 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Armandas Kučys K. Žalgiris5
-
Davis Ikaunieks Šiauliai4
-
Nikola Petkovič Žalgiris4
-
Adama Fofana Žalgiris4
-
Patrick Popescu Hegelmann4
-
Paulius Golubickas Žalgiris5
-
Giedrius Matulevičius Žalgiris4
-
Denis Bošnjak Hegelmann3
-
Joel Bopesu Žalgiris3
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris3