26 turas / Rgs 26, Marijampolė
21 turas / Rgs 29, Vilnius
27 turas / Spa 04, Kaunas
27 turas / Spa 04, Klaipėda
27 turas / Spa 04, Vilnius
27 turas / Spa 05, Kaunas
19 turas / Spa 07, Klaipėda
22 turas / Spa 07, Kaunas
21 turas / Spa 17 18:00, Vilnius
20 turas / Spa 21 13:00, Vilnius
24 turas / Spa 21 13:00, Jonava
28 turas / Spa 24 18:00, Vilnius
28 turas / Spa 24 18:00, Marijampolė
28 turas / Spa 24 18:00, Palanga

„Stumbrą“ papildė prieš penkerius metus Lietuvoje žaidęs futbolininkas

„Stumbrą“ papildė prieš penkerius metus Lietuvoje žaidęs futbolininkas
Arūno Stapono, FK „Banga“ nuotr.
Lietuvos taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ sudėtį papildė pirmas naujokas vasaros perėjimų lango metu – kauniečiai sukirto rankomis su 27-erių Brazilijos ir Portugalijos pilietybes turinčiu Matheusu Bissi.
 
Karjerą garsiame Brazilijos „Flamengo“ klube pradėjęs „Stumbro“ naujokas čia ne kartą treniravosi kartu su vienu garsiausių visų laikų futbolininkų Ronaldinho, o vėliau jo karjera pakrypo į Europą, kur jis sudarė sutartį su Lisabonos „Sporting“.
 
Portugalijoje jis gynė jaunimo komandos garbę ir po kurio laiko vėl sugrįžo į „Flamengo B“. Po kelių metų Brazilijoje M. Bissi karjeros kelias dar kartą pasuko į Europą – čia jis prisijungė prie tuo metu A lygoje žaidusios Gargždų „Bangos“. A lygoje jis sužaidė devynis pilnus mačus.
 
Lietuvoje praleidęs pusmetį brazilas sulaukė pasiūlymo iš Maltos aukščiausios lygos „Birkirkara“ ekipos, kur tuo metu rungtyniavo Lietuvos futbolo gerbėjams puikiai pažįstamas Rafaelis Ledesma ir Vilniaus „Žalgirio“ marškinėlius prieš keletą sezonų vilkėjęs puolėjas Eliandro.
 
„Birkirkara“ komandoje M. Bissi greitai tapo pagrindinės sudėties žaidėju ir per 27 mačus aukščiausioje lygoje pelnė tris įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat iškovojo šalies taurę ir Supertaurę.
 
M. Bissi jau turi UEFA Europos lygos turnyro patirties – 2014 m. atrankos turnyre „Birkirkara“ susitiko su Vengrijos „Diosgyor“ ir pirmame serijos mače po fantastiško tolimo M. Bissi baudos smūgio rezultatas svečiuose tapo lygus 1:1, deja, vėliau žaidėjas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, o komanda pralaimėjo 1:2.
 
Vėliau M. Bissi atstovavo Lenkijos „Rakow“ ir Portugalijos „Tourizense“, o paskutine jo karjeros stotele tapo Bulgarijos aukščiausios lygos klubas Sofijos „Slavia“.
 
„Į Lietuvą grįžtu po penkerių metų pertraukos. Dabar turiu kur kas daugiau patirties ir esu visiškai kitoks žaidėjas. Žaidžiant kitose šalyse man pavyko iškovoti keletą titulų, debiutuoti Europos lygoje ir dėl to labai džiaugiuosi. Visada sunkiai dirbu, smagu, kad „Stumbras“ tai įvertino. Atiduosiu viską, kad pasiektume iškeltus tikslus. Tai puikus klubas“, – fcstumbras.lt pasirašęs sutartį kalbėjo ekipos naujokas.
 
Brazilas gali rungtyniauti vidurio gynėjo ir atraminio saugo pozicijose. Lietuvoje perėjimų langas atsidarys jau birželio 15 d.
 
Artimiausios rungtynės A lygoje Kauno „Stumbro“ laukia jau šį šeštadienį Vilniuje prieš „Žalgirį“, su kuriuo šiemet abu kartus buvo sužaista lygiosiomis.
 
#
260 Įvarčių
84 Pergalės
14 Teisėjų
#
#
287 Žaidėjai
#
43277 Žiūrovai
#
25 11 m. Baudiniai
396 Geltonos kortelės
#
#
16 Raudonų kortelių
22 Lygiosios
106 Rungtynės
#