27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 27 16:00 , Šiauliai

„Riterius“ paliko ilgametis žaidėjas

„Riterius“ paliko ilgametis žaidėjas
Elvio Žaldario nuotr.

Penkerius metus Vilniaus „Riteriams“ atstovavusio Valentino Jeriomenkos būsimame sezone komandoje nebeišvysime. Net 117 rungtynių su „Riterių“ (arba tuometinių „Trakų“) apranga žaidęs saugas karjerą nusprendė tęsti ne Lietuvoje.

„Gaila, kad tiek metų trukęs bendradarbiavimas baigėsi, Valentinas pasirinko kita kelią, tačiau mes jo pasirinkimą gerbiame ir linkime sėkmės. Tuo pačiu, klubo sistemoje senbuviui paliekame atviras duris sugrįžti, galbūt kitame vaidmenyje ar į Talentų akademiją?“, – retoriškai kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Sausio mėnesį kartu su „Riteriais“ pradėjęs pasiruošimą būsimam sezonui, V. Jeriomenka sužaidė kelias kontrolines rungtynes, tačiau galiausiai nusprendė pakeisti aplinką.

Per karjerą „Riteriuose“ V. Jeriomenka pasižymėjo aštuoniais įvarčiais ir šešiais rezultatyviais perdavimais. Jo statistiką puošia ir devynerios rungtynės sužaistos UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

V. Jeriomenka yra vienas iš penkių klubo žaidėjų per visą istoriją, įstojusių į „Šimto“ klubą. Kartu su juo daugiau nei šimtą rungtynių klube yra sužaidę: Justinas Januševskis (180), vis dar karjerą tęsiantis Valdemaras Borovskis (163), Deividas Česnauskis (113) ir Aleksandras Byčenokas (104).