Paaiškėjo visos LFF taurės pusfinalio dalyvės

Elvio Žaldario nuotr.

Paskutinis „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalio dalyvis paaiškėjo šeštadienio vakarą. Rungtynėse Vilniuje susitiko vietos „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos.

Pirmą rimtą progą pelnyti įvartį sukūrė svečių komanda, po standartinės padėties galva į vartus smūgiavo Stevenas Thicot, tačiau puikiai sužaidė ir savo ekipą nuo įvarčio gelbėjo Martinas Berkovecas.

Abi vienuolikės demonstravo solidų žaidimą puolime, o pirmojo įvarčio ilgai laukti taip pat nereikėjo. 28-ąją minutę po standartinės situacijos pirmas prie kamuolio suskubo Domantas Šimkus, kuris stipriai smūgiavo į kairį viršutinį vartų kampą.

Sužaidus vos 7-ias minutes antrajame kėlinyje „Žalgirio“ futbolininkai padvigubino turėtą persvarą – pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs Andrija Kaludžerovičius tiksliai nukreipė jį į vartus.

Po praleisto įvarčio kauniečiai ginklų nesudėjo ir jau po kelių minučių po puikaus Lino Pilibaičio smūgio Vilniaus komandą nuo įvarčio gelbėjo nepriekaištingas vartininko žaidimas. Iki rungtynių pabaigos likus maždaug 20-čiai minučių, rezultatą sušvelnino Karolis Šilkaitis.

„Žalgirio“ ekipa įgijusi teritorinę persvarą užtikrintai kontroliavo kamuolį ir pelnytai šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje žais keturios A lygos komandos – „Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“ bei „Panevėžys“.