11 turas / Geg 11 , Alytus
12 turas / Geg 16 , Alytus
12 turas / Geg 17 , Raudondvaris
12 turas / Geg 17 , Panevėžys
12 turas / Geg 17 , Kaunas
12 turas / Geg 18 , Šiauliai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 24 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 13 turas / Geg 25 16:30 , Vilnius
Tiesiogiai 13 turas / Geg 25 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 30 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 31 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 31 18:00 , Raudondvaris

L.Pilibaitis: „Laukia sunkiai prognozuojamos finalo rungtynės“

L.Pilibaitis: „Laukia sunkiai prognozuojamos finalo rungtynės“

Jau šią savaitę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai stos į kovą su „Trakais“ dėl dar vieno, net penkto iš eilės LFF taurės trofėjaus.

Pastaruosiuose dviejuose finaluose Gargždų „Bangai“ ir Klaipėdos „Atlantui“ įvarčius įmušęs Linas Pilibaitis teigia, kad tokios svarbos įvarčiai jam – daug saldesni.

„Komandos draugai man sukurdavo tokias puikias progas, jog būdavo sunku nepasižymėti. Be galo malonu pelnyti įvarčius finaluose, jie būna daug saldesni, nei paprastose rungtynėse. Tačiau tai buvo labiau komandos nuopelnai, nei mano“, – sakė žalgirietis.

Pasak jo, artėjant finalo rungtynėms komandos futbolininkai gyvena darbingomis mintimis, tad treniruočių metu lieja prakaitą ir gludina mačui skirtą taktiką.

„Tai būtų nerealus pasiekimas laimėti šalies taurę penktą kartą iš eilės, nes kiek žinau nė viena komanda Europoje šiuo metu negali pasigirti tokiu pasiekimu. Todėl motyvacijos kovoti mums tikrai netrūks. Nuotaika komandoje dabar tikrai gera.

Daug dirbame, ruošiamės treniruočių metu. Manau, kad sekmadienį nebus lengva nei mums, nei priešininkams. Laukia labai kovingos, tačiau sunkiai prognozuojamos rungtynės“, – sakė L. Pilibaitis.

Anot saugo, žalgiriečiams bus labai svarbus tiek vietinių, tiek savų sirgalių palaikymas.

„Smagu, kad rungtynės vyks Telšiuose. Net nebepamenu, kada paskutinį kartą esu buvęs šiame mieste, matyt, tik vaikystėje. Jeigu gerai prisimenu, Telšiuose esu rungtyniavęs dar tada, kai atstovavau Kretingos miesto komandai. Visgi tai yra mano kraštas. Tikiuosi, kad ir vietiniai žmonės palaikys mūsų komandą.

„Pietų-IV“ palaikymas mums taip pat bus labai svarbus. Jie su mumis būna visų rungtynių metu, tačiau finaluose dažniausiai sukuria ypatingą atmosferą. Todėl jų palaikymas taps taip pat puikia motyvacija“, – sakė žalgirietis.

Viliaus Aleksandravičiaus nuotr.