35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius

J. Nevoina: „Dėkoju klubams už šį sezoną“

J. Nevoina: „Dėkoju klubams už šį sezoną“
Elvio Žaldario nuotr.

2022 metų „Optibet A lygos“ sezonas finišavo dramatiška atomazga, kurioje iki paskutinių minučių sprendėsi medalių bei vietų tarptautinėse varžybose dalybos.

Čempiono titulą jau anksčiau buvo užsitikrinęs Vilniaus „Žalgiris“, pirmą kartą sidabro medaliais pasidabino „Kauno Žalgiris“, aukščiausias savo pozicijas – trečią bei ketvirtą – atitinkamai užėmė ir Konferencijų lygos atrankos varžybose taip pat rungtyniaus „Panevėžio“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos.

Netikėtų rezultatų gausa išsiskyrusiu ir iššūkių suteikusiu sezonu pasidžiaugė „Optibet A lygos“ prezidentas Janas Nevoina.

„Dėkoju klubams už šį sezoną ir sveikinu jį pabaigus. Šių metų pirmenybės išlaikė intrigą iki paskutinių sekundžių, pagrindinis lygos tikslas – užtikrinti rezultatų neužtikrintumą – buvo pasiektas. Tai yra mūsų darbas.

Ačiū už išsakytas įžvalgas ir pastabas šio sezono metu – analizuosime, ką šiemet nuveikėme. Turime ruošti Lietuvos rinktinei kvalifikuotus žaidėjus ir tęsti lygos konkurencingumą. Sveikiname Vilniaus „Žalgirį“ pasiekus istorinį rezultatą Europoje, linkime ir kitiems klubams, kurie žais tarptautinėse varžybose, stiebtis iki panašių aukštumų.

Praėjusiais metais turėjome suvaldyti pandemiją, šiemet – situaciją, kai Seimas atkreipė dėmesį į futbolą. Tai yra džiugu, bet kartu tai yra ir iššūkis. Džiugu, kad pavyko suvienyti klubus ir pasirašyti bendrą memorandumą, su kuriuo darbuojasi sukurta darbo grupė“, – apibendrino J. Nevoina.

Trečiadienį įvykusios akistatos – dar ne šio sezono pabaiga. 9-oje pozicijoje Lietuvos čempionate likęs Telšių „Džiugas“ pereinamosiose rungtynėse susigrums su 2-ąją vietą „Optibet Pirmoje lygoje“ užėmusiu Klaipėdos „Neptūnu“. Rungtynės vyks lapkričio 27 bei 30 dienomis.