1 turas / Kov 02 , Vilnius
2 turas / Kov 07 , Vilnius
2 turas / Kov 08 , Šiauliai
2 turas / Kov 08 , Marijampolė
2 turas / Kov 09 , Raudondvaris
2 turas / Kov 09 , Marijampolė
Tiesiogiai 3 turas / Kov 14 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 3 turas / Kov 15 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 3 turas / Kov 15 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Kov 16 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 3 turas / Kov 16 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 4 turas / Kov 28 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 4 turas / Kov 29 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 4 turas / Kov 29 17:00 , Raudondvaris

J. Jefremovas persikėlė į Šiaulius

J. Jefremovas persikėlė į Šiaulius
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Pirmadienį, sausio 30-ąją, FA „Šiauliai“ vadovybė sukirto rankomis su dar vienu naujoku. Juo šįkart tapo gerai Lietuvos futbolo entuziastams žinomas ukrainietis Jevhenas Jefremovas.

Donecko „Šachtar“ akademijoje savo futbolininko kelią pradėjęs Jevhenas į Lietuvą atvyko dar 2020 metais, kuomet papildė tuometinės šalies vicečempionės Marijampolės „Sūduvos“ gretas. Pastarojoje futbolininkas sužaidė 39 susitikimus ir pelnė 3 įvarčius. Po sėkmingo laikotarpio Marijampolėje, krašto gynėjas sugrįžo į gimtąją Ukrainą, kur tapo aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujančio „Minaj“ klubo dalimi.

Visgi, vasario mėnesį Rusijos parodyta agresija ir karo veiksmai prieš Ukrainą lėmė tai, kad buvo nutrauktas vietinis čempionatas, o futbolininkas buvo priverstas laikinai sustabdyti karjerą. Po pusmečio, šiauliečių ekipą papildęs gynėjas vėl sugrįžo į „Sūduvą“, kurioje sužaidė 4 susitikimus.

Pastarąsias 3 savaites su Mindaugo Čepo kariauna plušantis gynėjas savo karjeroje taip pat yra rungtyniavęs Ukrainos „Mariupol“, „Obolon“, Kovalivkos „Kolos“ ir Švedijos „Harnosands“ ekipose.

„Pripažinsiu, šią komandą sekiau jau gana ilgai. Ši organizacija turi savo individualią filosofiją ir stilių, todėl sulaukus kvietimo prisijungti prie geltonai juodos šeimos net neabejojau ir greitai priėmiau šį sprendimą ir dėl jo esu labai laimingas. Komanda priėmė šiltai, matosi, jog komandoje vyrauja labai geras mikroklimatas ir pozityvi atmosfera.

Praėję metai buvo labai sunkūs visomis prasmėmis tiek man, tiek mano tėvynei Ukrainai, bet tikiuosi sugrįžti į turėtą formą ir būti kuo naudingesnis šiai komandai. Kalbant apie tikslus, tai asmeniškai jų neturiu, mano galvoje sukasi tik komandos tikslai, kuriuos sieksiu padėti įgyvendinti ateinančiame sezone. Tikiu, jog A tribūna ir kiti komandą palaikantys žiūrovai išvys gražų žaidimą, atsidavimą aikštėje ir svarbiausią – teigiamą rezultatą“, – pozityvo nestokojo antrasis šiauliečių ekipos legionierius J. Jefremovas.