Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2024-10-20 | 33 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 20

Vilniaus „Žalgiris“ – 11-ąjį kartą „TOPsport A lygos“ čempionas. Vladimiro Čeburino kariauna 33-iajame ture 5:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ bei varžovams tapo nepavejama.

Pirmą įvartį naujieji čempionai pelnė 22 minutę, kai kontratakos metu Liviu Antalis surado Paulių Golubicką ir šis pasinaudojo savo šansu. Po 7 minučių pranašumą padvigubino L. Antalis, realizavęs Giedriaus Matulevičiaus uždirbtą baudinį.

Žalgiriečiai vėliau nepasinaudojo geromis galimybėmis ir galėjo būti nubausti. Davoras Rakičius iš geros padėties galva nepataikė į vartus, o 51-ąją minutę Vilniaus komanda pelnė trečią įvartį – pasižymėjo G. Matulevičius.

„Dainavos“ atakas slopino tiek Arpadas Tordai‘us, tiek oponentų gynėjai, savo ruožtu, kitoje aikštės pusėje krito dar du įvarčiai – 70-ąją minutę pirmą kartą šiemet pasižymėjo Nemanja Mihajlovičius. Dar po 4 minučių 18-ąjį įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas L. Antalis.

„Žalgiriui“ dar lieka sužaisti ketverias rungtynes, Alytaus klubas su 36 taškais yra aštuntas.