Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2024-10-18 | 33 turas „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 300

33-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Panevėžyje, kur akis į akį stojo tiesioginiai konkurentai. Rungtynėse buvo pelnytas vienas įvartis, o kaip vėliau paaiškėjo, to pakako, kad „Panevėžys“ pasiektų pergalę prieš Telšių „Džiugą“ – akistata baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

13-ąją minutę Amine'as Benchaibas baudos aikštelėje išprovokavo Ibrahimo Cisse pražangą, pats prie 11 metrų atžymos stojęs futbolininkas savojo šanso neišnaudojo – kamuolys skriejo į vartų konstrukciją. Belgas savo klaidą ištaisė 37-ąją minutę, kai po puikaus Pavle Radunovičiaus perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs A. Benchaibas šį kartą buvo taiklus.

Tiksint pirmojo kėlinio laikui Domanto Vaičekausko ir Roberto Mazanio duetas sukūrė dar vieną pavojų, Christianas Bella atsakė tolimu smūgiu, abiejose situacijose užtikrintai žaidė komandų vartininkai.

Antrąją susitikimo pusę P. Radunovičius pradėjo pavojingu bandymu, po minimalaus rikošeto kamuolys skriejo šalia vartų. 53-iąją  minutę  serbas išsiskyrė geru perdavimu D. Vaičekauskui, pastarasis, suklaidinęs varžovą, atliko gerą smūgį, kurį atrėmė Marius Paukštė. Kiek vėliau vartų sargas apsigynė ir nuo Cheikhou Diengo šūvio.

66-ąją minutę Sergijus Kulynyčius rezultatą galėjo išlyginti, bet kamuolys skriejo visiškai šalia virpsto. Mačo pabaigoje Ch. Bella turėjo auksinę galimybę pasižymėti, tačiau po sumaišties prie „Panevėžio“ vartų paaiškėjo, kad kamerūnietis buvo nuošalėje. Nino Noordanusas paskutinę akimirką kėlė pavojų, bet Vytautas Černiauskas demonstravo savo sugebėjimus.

Po sužaistų 33-iojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Panevėžys“, bent jau laikinai, pakilo iki 5-osios turnyro lentelės pozicijos bei yra surinkęs 36 taškus, „Džiugas“ – savo sąskaitoje turi 32 taškus bei rikiuojasi dešimtas.