Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-25 | 28 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 750

„TOPsport A lygoje“ čempionas „Panevėžys“ nelaimėjo šešto mačo iš eilės. 28-ojo turo susitikimas išvykoje su Alytaus DFK „Dainava“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Svečiams pavyko greitai išsiveržti į priekį. Baudos aikštelėje Maksymas Maksymenka prasižengė prieš Sivertą Gussiasą – baudinį 7-ąją minutę realizavo Amine‘as Benchaibas.

„Dainava“ netrukus atsakė pavojingu Artiomo Baftalovskio smūgiu, kurį atrėmė Vytautas Černiauskas, bei pakeltu kampiniu, kai Davoras Rakičius galva sukirto kamuolį į skersinį. Linas Klimavičius taip pat standartinės padėties metu smūgiavo tiesiai į Airidą Mickevičių.

Panevėžiečiai dar atsakė A. Benchaibo bei Ernesto Veliulio bandymais, tačiau atsilaikyti nepavyko. 44-ąją minutę po Gusto Zabitos smūgio kamuolys nuo Jovano Čadženovičiaus rikošetu įskriejo į vartus.

Po pertraukos komandos daug grėsmingų epizodų nesukūrė. Kontratakos metu D. Rakičius smūgiavo tiesiai į V. Černiauską, o pačioje akistatos pabaigoje gražiai savo komandą po Cheikhou Diengo bandymo išgelbėjo A. Mickevičius.

Dainaviečiai yra septinti su 30 taškų, čempionai turi 24 taškus bei rikiuojasi paskutiniai.