Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-18 | 27 turas LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 652

„TOPsport A lygos“ 27-ajame ture nelengvą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Žalgiris“. Čempionato lyderiai namuose 2:1 (1:1) nugalėjo vienu metu pirmavusį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje netrūko pavojingų epizodų prie abiejų vartų. Grėsmingai atakavo Nino Noordanusas, o nuo Liviu Antalio paskutinę akimirką apsigynė Dejanas Trajkovskis.

„Džiugas“ išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai po pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Ibrahimas Cisse. Svečiai turėjo ir dar dvi puikias progas – Christianas Bella smūgiavo arti tikslo, Leifas Estevezas sukirto kamuolį į virpstą.

Išlyginti rezultatą „Žalgiriui“ pavyko 43-iąją minutę – po žalgiriečio perdavimo nesėkmingai sužaidus I. Cisse, savo šansu pasinaudojo 11-ąjį įvartį pelnęs L. Antalis.

Po pertraukos vilniečiai sėkmingiau žaidė gynyboje, tiesa, kartą sėkmė nusišypsojo, kai po keitimo pasirodęs Dominykas Kubilinskas nerealizavo geros progos. Maža to, saugas prasižengė savo baudos aikštelėje, bet Joelio Bopesu baudinį atrėmė į rikiuotę grįžęs Marius Paukštė.

Galiausiai „Žalgiris“ savo pasiekė 82-ąją minutę. Greito išpuolio metu J. Bopesu atliko perdavimą iš kairiojo krašto – savo šansu pasinaudojo Giedrius Matulevičius.

Vilniečiai su 56 taškais vėl rikiuojasi pirmi, Telšių ekipa turi 32 taškus bei laikosi penkta.