Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-10 | 26 turas Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 400

„TOPsport A lygos“ 26-ajame ture Gargždų „Banga“ pratęsė sėkmingą tarpusavio seriją akistatose su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais. Gargždiškiai svečiuose nugalėjo rezultatu 1:0 (0:0) bei pakilo turnyro lentelėje.

Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. Henrique Devenso smūgis buvo blokuotas, kiek vėliau po užsitęsusios standartinės situacijos Antonio Lara bandymą atrėmė Stefanas Čupičius.

Po pertraukos kurį laiką abi komandos žaidė ramiai, bet kėlinio viduryje „TransINVEST“ perėmė iniciatyvą. Ernestas Stočkūnas atliko du pavojingus perdavimus, tačiau Linas Pilibaitis ir H. Devensas iš gerų padėčių nepataikė į vartų plotą.

Pergalę „Banga“ užsitikrino 80-ąją minutę, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į savo vartus pasiuntė Arminas Čivilis.

Gargždų klubas su 34 taškais pakilo į 4-ąją vietą, „TransINVEST“ ekipa turi 23 taškus bei žengia devinta.