Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-09 | 26 turas Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 1000

26-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Telšiuose. Stadione susirinkę žiūrovai išvydo dar vienerias rezultatyvias lygiąsias tarp FA „Šiauliai“ ir Telšių „Džiugo“ ekipų rezultatu 2:2 (1:1).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Saulės miesto – po Manto Kuklio perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Vytas Gašpuitis.

Jau po kelių akimirkų pavojinga ataka atsakė aikštės šeimininkai – Joaquimas Domingosas iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo į skersinį.

10-ąją minutę puikiai sužaidė Christianas Bella, kuris pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą.

Kėlinio eigoje žaidimas išsilygino, tačiau nė vienai ekipai pavojingų progų sukurti nepavyko. Pirmajai rungtynių pusei artėjant prie pabaigos smūgį iš toli atliko Rolandas Baravykas, tiesa, kamuolys skriejo pro šalį. „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas prieš pat pertrauką sulaukė puikaus perdavimo iš krašto, tačiau pataikė tiesiai į vartininką Gustą Baliutavičių.

Antrąją susitikimo pusę ir vėl aktyviau pradėjo šiauliečiai – Davis Ikauniekas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolį į savus vartus nukreipė telšiškių gynėjas Miroslavas Puškarovas.

Po kelių minučių nuo pavojingo N. Noordanuso smūgio FA „Šiauliai“ vartus apgynė G. Baliutavičius.

72-ąją minutę dar kartą žemaitišką charakerį pademosntravo aikštės šeimininkai. Ch. Bella smūgiavo į skersinį, o pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo ir jį į vartus nukreipė Dejanas Trajkovskis.

Rungtynes FA „Šiauliai“ ekipa baigė mažumoje, nes iš aikštės buvo pašalintas po keitimo aikštėje pasirodęs Justas Petravičius.

Tašką iškovoję Andriaus Lipskio auklėtiniai lieka ketvirti, o šiauliečiai – šešti.