Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-02 | 25 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 750

„TOPsport A lygos“ 25-asis turas prasidėjo akistata Gargžduose – pergale po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių džiaugėsi vietos „Banga“. Davido Afonso kariauna 1:0 (0:0) palaužė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje daug veiksmo vyko aikštės viduryje. Mačo pradžioje sykį darbo turėjo Giedrius Zenkevičius, geroje padėtyje kamuolio sulaukęs Airesas Sousa smūgiavo greta virpsto.

Dėkingą galimybę svečiai susikūrė 13-ąją minutę – kontratakos metu Roko Filipavičiaus išpuolį nuslopino sėkmingai sužaidęs Mantas Bertašius. Per likusį kėlinio laiką komandos išsiskyrė gana nepavojingais smūgiais.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 51-ąją minutę. Dovydas Norvilas atliko patogų perdavimą A. Sousai, kuris atstovaudamas „Bangai“ pasižymėjo antrą kartą.

Gargždų ekipa gana užtikrintai gynėsi, visgi, M. Bertašiui teko gaudyti kamuolius po Henry Uzochukwu, Igorio Maksimovičiaus bei Artiomo Fiodorovo smūgių. D. Afonso mačo pabaigoje į kovą metė sezone debiutavusį 18-metį Eriką Kirjanovą.

31 tašką turinti „Banga“ pakilo į 5-ąją vietą, Marijampolės klubas nelaimi devynerių rungtynių iš eilės bei su 23 taškais lieka aštuntas.