Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
2024-07-05 | 22 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 350

Po „TOPsport A lygos“ 22-ojo turo FA „Šiauliai“ gali pirmą kartą pasidžiaugti iškovoję dvi pergales iš eiles. Saulės miesto atstovai namuose 1:0 (0:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą.

Pirmoje akistatos dalyje vartininkai turėjo darbo. Ernestas Černiavskis susitvarkė su Rolando Baravyko bandymu, o kitoje aikštės pusėje Gustas Baliutavičius apsigynė nuo Igno Kružiko, Povilo Kiselevskio ir Deivido Malžinsko atakų.

48-ąją minutę šiauliečiai pelnė vienintelį dvikovos įvartį. Po perdavimo iš dešiniojo krašto Danielis Romanovskis patogiai pamušė kamuolį Daviui Ikauniekui ir latvis jį nukreipė į tuščius vartus.

Saulės miesto ekipa galėjo įtvirtinti savo pranašumą, tačiau iš geros padėties galva į vartus nepataikė po keitimo pasirodęs Nauris Petkevičius. 88-ąją minutę akrobatišką smūgį atliko Henrique Devensas – kamuolys atsimušė į skersinį.

Po šio laimėjimo šiauliečiai su 27 taškais pakilo į 5-ąją vietą, čempionato debiutantai patyrė 14-ąjį pralaimėjimą, turi 22 taškus bei rikiuojasi aštunti.