Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-23 | 19 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 640

„TOPsport A lygoje“ antrą triuškinamą pergalę iš eilės iškovojo lyderis Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės ekipa 19-ajame ture namuose net 4:0 (1:0) patiesė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje vilniečiai daug pavojingų epizodų nesukūrė. Vis dėlto 11-ąją minutę po Nemanja Mihajlovičiaus perdavimo galva taikliai smūgiavo Liviu Antalis – tai buvo 8-asis rumuno įvartis Lietuvos čempionate.

Iki pertraukos „Sūduva“ kelis sykius grėsmingai priartėjo prie Arpado Tordai‘aus ginamų vartų. Be to, dėl traumos buvo pakeistas Ivanas Zotko, pakelto kampinio metu atsimušęs į virpstą.

Antroje mačo dalyje „Žalgirio“ pranašumas dar labiau niekam nekėlė abejonių. 48-ąją minutę po L. Antalio perdavimo įvartį pelnė Yukiyoshi Karashima, 66-ąją minutę pasižymėjo Giedrius Matulevičius, dar vėliau sukirtęs kamuolį į virpstą.

Tašką dvikovoje padėjo Arminas Hodžičius – jam 80-ąją minutę asistavo du rezultatyvius perdavimus mače atlikęs Joelis Bopesu.

Pirmaujantys vilniečiai su 46 taškais dar labiau padidino savo pranašumą, Marijampolės ekipa su 20 taškų rikiuojasi septinta.