Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-06-01 | 16 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 500

Naujasis „Panevėžio“ vyr. treneris Stijnas Vrevenas debiutavo 16-ajame „TOPsport A lygos“ ture, kuriame susidūrė su Saulės miesto ekipos išbandymu. Pirmasis blynas neprisvilo – rezultatu 2:0 (1:0) nugalėta FA „Šiauliai“.

Įvartį panevėžiečiai pelnė jau 12-ąją minutę – po Ernesto Veliulio perdavimo įspūdingą smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko bei Federico Palaciosas. 20-ąją minutę rezultatas galėjo padvigubėti, kai tolimą bandymą atliko Markas Beneta, tačiau kamuolys drebino vartų konstrukciją. Netrukus E. Veliulis atliko pavojingą reidą bei smūgiavo į vartus, tiesa, iki tikslo šiek tiek pritrūko.

40-ąją minutę M. Beneta pasileido dešiniuoju kraštu bei kamuolį pasiuntė Sivertui Gussiasui, pastarojo bandymą sustabdė Lukas Paukštė, 59-ąją minutę vartininkas susitvarkė ir su M. Benetos smūgiu. 64-ąją minutę tolimą šūvį atliko Davis Ikauniekas, visgi, kamuolys prašvilpė greta vartų, o vos po kelių minučių vartų konstrukciją drebino Eligijaus Jankausko spirtas kamuolys.

74-ąją minutę šiauliečiai praleido dar vieną įvartį – gero perdavimo sulaukęs bei vienas prieš vartus atsidūręs Noelis Mbo buvo taiklus. Vos po kelių minučių Tomas Švedkauskas sustabdė D. Ikaunieko šūvį.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę kamuolys dėkingai atšoko Sigitui Olberkiui, pastarasis, buvęs itin arti vartų, drebino stačiakampį.

Po 16-ojo „TOPsport A lygos“ turo „Panevėžys“ su 15 taškų pakilo į 9-ąją turnyro lentelės poziciją, tuo tarpu „Šiauliai“ savo sąskaitoje turi 17 taškų bei rikiuojasi laipteliu aukščiau.