Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
2024-05-11 | 13 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas

Alytaus DFK „Dainava“ „TOPsport A lygoje“ nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją. Sergejaus Kuznecovo treniruojama komanda 13-ajame ture namuose 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje dainaviečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau po Chibuike Nwosu smūgio kamuolys atsimušė į virpstą. Po pertraukos tas pats futbolininkas iš Nigerijos sulaukė gero perdavimo iš krašto ir mušė pro šalį.

71-ąją minutę Gustas Zabita atliko perdavimą iš dešiniojo krašto – geroje pozicijoje atsidūręs Aaronas Olugbogi pelnė pirmą sezono įvartį. Po 8 minučių saugas išprovokavo Ivano Koškošo pražangą, ukrainiečiui buvo parodyta raudona kortelė.

Svečiai iki to epizodo turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, bet geroje situacijoje buvęs Povilas Kiselevskis nepataikė į vartus.

Alytaus ekipa su 16 taškų pakilo į 6-ąją vietą, debiutantų kraityje lieka 10 taškų.