Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-05-01 | 12 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 390

„TOPsport A lygos“ 12-ąjį turą pradėjo akistata Saulės mieste – ten FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ antrą sykį sužaidė lygiosiomis. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje grėsmingiau atakavo svečiai. Hugo Figueredo galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, Leo Ribeiro bandymą atrėmė Lukas Paukštė.

Kitoje aikštės pusėje aktyvus buvo Nauris Petkevičius – jo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas. Savo tikslą buvęs „Hegelmann“ ekipos žaidėjas pasiekė 49-ąją minutę, kai po Davio Ikaunieko perdavimo efektingai nukreipė kamuolį į vartus.

Mėlynai balti buvo grėsmingi atakoje ir gražiu stiliumi atstatė pusiausvyrą 88-ąją minutę. L. Ribeiro suklaidino porą oponentų baudos aikštelėje bei džiaugėsi antruoju įvarčiu šiemet.

Kauno rajono klubas su 19 taškų rikiuojasi antras, Mindaugo Čepo kariana yra šešta su 14 taškų.