2024-04-21 | 9 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 400

Paskutiniame pirmojo rato „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė dvi apatinės čempionato ekipos – „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda.

Mačo pradžioje pavojinga situacija kilo prie panevėžiečių vartų, kai po pakelto kampinio atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės smūgiavo Gustas Jarusevičius, bandymą sustabdė Vytautas Černiauskas.

Kėlinio pabaigoje G. Jarusevičius kamuolį perdavė Henrique Devensui, vienas prieš vartininką atsidūręs puolėjas savuoju šansu nepasinaudojo. Kitoje aikštės pusėje Federico Palacioso smūgį sustabdė Sergijus Melašenka.

Visgi, tiksint jau pridėtam teisėjo laikui, namų ekipa išsiveržė į priekį – po F. Palacioso perdavimo pasižymėjo po keitimo pasirodęs Ignas Venckus.

Antrą susitikimo pusę pavojingai pradėjo svečiai, kai H. Devensas kamuolį atmetė Povilui Kiselevskiui, su smūgiu į artimąjį vartų kampą susitvarkė vartų sargas. 63-iąją minutę panevėžiečiams nepavyko užtikrintai išmušti kamuolio, tuo pasinaudojęs H. Devensas pykštelėjo į vartų plotą, komandą vėl gelbėjo V. Černiauskas.

Likus žaisti kiek daugiau nei 20 minučių, Jeffrey Sarpongas prasižengė savo baudos aikštelėje bei uždirbo baudinį į savus vartus. Prie 11 metrų atžymos stojusio Lino Pilibaičio smūgį vėl atrėmė V. Černiauskas, tačiau atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė G. Jarusevičius.

Pasibaigus pirmajam „TOPsport A lygos“ ratui, „Panevėžys“ su 7 taškais žengia devintas, „TransINVEST“ ekipa su tiek pat taškų rikiuojasi laipteliu žemiau.