Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
2023-09-02 | 29 turas LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 100

29-asis „Optibet A lygos“ turas startavo sostinėje, kur susitiko aukščiausią bei žemiausią pozicijas užimančios čempionato ekipos. „Panevėžys“ prieš Vilniaus „Riterius“ šiame sezone laimėjo ketvirtą sykį, dvikova baigėsi rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmieji vartams grasino svečiai – kairiajame krašte kamuolio sulaukęs Ernestas Veliulis smūgiavo šalia vartų, savo ruožtu, Colinas Odutayo į Vytauto  Černiausko ginamus vartus šūvį atliko 19-ąją minutę.

Pirmasis įvartis krito į namų komandos vartus, kai standartinės padėties metu perdavimą į baudos aikštelę atliko Jeffrey Sarpongas, o įvarčio autoriumi tapo iš varžovų priežiūros išsivadavęs Pijus Širvys.

Prasidėjus antrajam kėliniui, Matijus Remeikis atliko gerą reidą dešiniuoju kraštu, saugas kamuolį siuntė į baudos aikštelę, tačiau E. Veliulis prie jo nesuspėjo. Dar viena grėsmė prie Armanto Vitkausko vartų kilo 60-ąją minutę, kai standartinės situacijos metu galva šalia vartų smūgiavo Kasparas Dubra, kiek vėliau virš vartų mušė ir Markas Beneta.

73-iąją minutę savosios progos neišnaudojo po keitimo į aikštę žengęs Noelis Mbo, futbolininko smūgis iš geros pozicijos buvo blokuotas. Būtent pastarasis šiame susitikime padėjo tašką – nesusišnekėjus „Riterių“ komandos vartininkui bei gynėjui, puolėjas išsiskyrė taikliu bandymu.

Po sužaistų 29-ojo turo rungtynių „Panevėžys“ turi 71 tašką bei toliau sėkmingai žengia pirmas, tuo tarpu „Riteriai“ savo kraityje turi 15 taškų bei išlieka 10-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje.