Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
2023-09-02 | 29 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 600

„Optibet A lygoje“ šeštadienį svarbią pergalę pasiekė Alytaus „Dainava“, kuriai pavyko nutraukti penkių pralaimėjimų seriją.

29-ajame ture namuose žaidę alytiškiai rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo 9-oje vietoje žengiantį Telšių „Džiugą“.

Svečiai gana pavojingai atakavo standartinių padėčių metu, arti tikslo buvo kairiojo krašto gynėjas Edwardas Sarpongas.

Pergalingą įvartį 52-ąją minutę „Dainava“ pelnė greitos atakos metu. Ernestas Stočkūnas sulaukė varžovo klaidos bei dėkingoje situacijoje gavo kamuolį ir jį nukreipė į vartus.

Rezultatą galėjo padvigubinti Stanislavas Sorokinas ir Šerali Juldaševas – abiejų žaidėjų bandymai sudrebino vartų konstrukciją.

Alytaus klubas po pergalės su 29 taškais pakilo į 6-ąją vietą, džiugiečiai liko su 20 taškų.