20 turas / Rug 27 , Kaunas
27 turas / Rug 30 , Gargždai
27 turas / Rug 30 , Vilnius
27 turas / Rug 30 , Marijampolė
27 turas / Rug 31 , Telšiai
27 turas / Rug 31 , Vilnius
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 13 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 18:25 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
2021-11-20 | 35 turas LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 100

„Optibet A lygos“ 35-ajame ture buvo užfiksuotos dar vienerios lygiosios – šį kartą komandos be įvarčių sužaidė Kaune.

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa susidūrimą su Vilniaus „Riteriais“ baigė be įvarčių – 0:0.

Pirmosiomis minutėmis iniciatyvą siekė perimti svečiai iš Vilniaus, kuriems pavyko atlikti keletą smūgių, tačiau tiek jie, tiek pakelti kampiniai vaisių nedavė.

„Hegelmann Litauen“ ekipa kartą buvo itin arti įvarčio: Klaudijus Upstas puikiai suklaidino varžovą ir atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą – kamuolys atsimušė į skersinį.

Netrukus vartų konstrukciją sudrebino ir „Riterių“ puolėjas Gytis Paulauskas, kurio galingas šūvis galėjo tapti antruoju įvarčiu šiemet. Kiek vėliau Mindaugo Grigaravičiaus tolimą smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

Antrame kėlinyje iniciatyva ilgą laiką priklausė šeimininkams, kurie kėlė daug kampinių ir atliko nemažai aštrių perdavimų. Po vieno iš jų Vilius Armanavičius pavojingai smūgiavo galva, tačiau „Riterius“ išgelbėjo patikimas Armanto Vitkausko žaidimas.

Sostinės klubas varžovams šturmo surengti neleido ir išsiskyrė geresniu žaidimu. Po Marko Pavlovskio perdavimo Aleksandras Levšinas nepasinaudojo gera situacija ir mušė pro šalį, o nuo kitų bandymų apsigynė gynėjai.

„Riteriai“ su 43 taškais net 16-ąjį kartą sužaidė lygiosiomis, o 52 taškus turinti „Hegelmann Litauen“ komanda liko 5-oje vietoje – kito sezono UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose žais „Panevėžys“.

Pirmojo kėlinio pabaiga
59'
Deividas Malžinskas
(Gytis Paulauskas)
Alex Souza
(Thompson Gavi)
62'
Kyle Spence
(Nauris Petkevičius)
76'
76'
Rokas Masenzovas
(Valentin Jeriomenko)
90'
Maksym Marusič
Rungtynių pabaiga
62%
Kamuolio kontrolė
38%
9
Smūgiai
9
3
Smūgiai į vartų plotą
1
6
Smūgiai šalia vartų
8
1
Vartininkų atremti smūgiai
3
138
Atakos
81
68
Pavojingos atakos
47
9
Kampiniai
2