2018-05-19 | 14 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 600

Šeštadienį vykusiose A lygos rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ savo aikštėje 3:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Žalgiriečiai nuo pirmų dvikovos minučių tvirtai perėmė iniciatyvą ir atakavo savo varžovų vartus. Pirmas įvartis krito 15 minutę, kai po Serge'o Nyuiadzio perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis.

Dar po dešimties minučių po tolimo Slavko Blagojevičiaus smūgio kamuolį į kampinį nukreipė „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė.

Pirmame kėlinyje „Atlanto“ komanda pavojingų išpuolių nesurezgė, bet išlygino rezultatą iš karto po pertraukos: 48 minutę tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Abdoulaye Diallo.

Vis tik jau po poros minučių vilniečiai susigrąžino persvarą. Po kampinio prie klaipėdiečių vartų kilo sumaištis ir Louisas Ogana smūgiu iš arti pelnė įvartį ir rezultatas tapo 2:1.

69 minutę „Žalgiris“ surengė dar vieną rezultatyvią ataką. Ją pradėjo Tomašas Šimkovičius, pratęsė Rolandas Baravykas, o po pastarojo perdavimo dar vieną įvartį įmušė L. Antalis – 3:1.

Per likusias rungtynių minutes žalgiriečiai išsaugojo persvarą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės.