31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas
2018-10-31 | 30 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 300
Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas dėl diskvalifikacijos savo komandos rungtynes prieš Kauno „Stumbrą“ stebėjo iš tribūnų. Vis tik žalgiriečiai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2:0.
 
Anksčiau pasibaigusiame mače Marijampolės „Sūduva“ 1:0 palaužė „Trakus“, o tai reiškė, kad „Žalgirio“ futbolininkai kovoje prieš „Stumbrą“ negalėjo klysti.
 
Rungtynių pradžioje nestiprų Serge'o Nyuiadzio smūgį bandė pataisyti Tomašas Malecas, bet „Stumbro“ vartininkas Giedrius Kvedaras buvo savo vietoje. Kauniečiai atsakė Marcoso Junioro smūgiu galva, kai kamuolį į kampinį nukreipė vartininkas Armantas Vitkauskas.
 
28 minutę Louisas Ogana bandė pasižymėti galva, o G. Kvedaro atmuštas kamuolys atsimušė į skersinį. Sėkmė žalgiriečius aplenkė ir 42 minutę, kai į skersinį pataikė ir T. Malecas, o L. Ogana smūgį atrėmė vartininkas.
 
„Žalgiris“ savo tikslą galiausiai pasiekė tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms. Po standartinės situacijos „Stumbro“ gynėjas Matheusas Bissi baudos aikštelėje pargriovė L. Oganą. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Tomašas Šimkovičius – 1:0.
 
„Stumbro“ futbolininkams prireikė laiko atsigauti po šio nokdauno. Antro kėlinio viduryje į vartus pavojingai mušė M. Junioras – kamuolys pralėkė šalia virpsto. 70 minutę individualiu prasiveržimu nustebino Donovanas Slijngardas, bet jam pergudrauti G. Kvedaro nepavyko.
 
Rungtynių pabaigoje kauniečiai rizikavo ir bandė spausti varžovus. Prie „Žalgirio“ vartų ne kartą buvo kilęs pavojus. Tačiau viską išsprendė po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Šimkus. Prasidėjus pridėtam laikui jis sulaukė L. Ogana perdavimo ir smūgiavo tiksliai – 2:0.
 
Po 30 turo kovų tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ išliko 3 taškų skirtumas.
 

22'
Rafaelis Floro
Slavko Blagojevičius
36'
Tomašas Šimkovičius [11m.]
45' +3
45' +2
Lucasas Villela
45' +3
Matheusas Bissi
Pirmojo kėlinio pabaiga
Mamadou Mbodjis
52'
Domantas Šimkus
(Serge'as Nyuiadzis)
60'
62'
Miguelis Piresas
(Dominykas Galkevičius)
69'
Levanas Mačarašvilis
(Marcosas Junioras)
Marcusas Vinicius Marquinhosas
(Tomašas Malecas)
75'
Armantas Vitkauskas
76'
79'
Alseny Bah
(Rimvydas Sadauskas)
Linas Klimavičius
(Tomašas Šimkovičius)
89'
Domantas Šimkus
(Louisas Ogana)
90' +1
Rungtynių pabaiga