2018-10-21 | 20 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 500

„Trakų“ ekipa antrą kartą iš eilės tarpusavio akistatose įgėlė Vilniaus „Žalgiriui“. Šį kartą „riteriai“ atidėtose 20-ojo turo rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Pirmasis mačo kėlinys labai priminė 27-ojo turo akistatos scenarijų – tada „Trakai“ vėl pelnė įvartį žalgiriečiams „į rūbinę“.

45-ąją minutę Modestas Vorobjovas atliko perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę, kur Donatas Kazlauskas atitrūko nuo Rolando Baravyko ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Antrą kėlinį „Žalgiris“ pradėjo kur kas aktyviau ir vis ilgiau įsitvirtindavo varžovų aikštės pusėje. 58-ąją minutę žalgiriečiai išlygino rezultatą ir dar labiau perėmė iniciatyvą šiame mače.

Liviu Antalis išprovokavo Vaidoto Šilėno pražangą baudos aikštelėje ir stojo mušti 11 metrų baudinio. Šį kartą rumunas su šia procedūra susitvarkė be priekaištų.

Netrukus L. Antalis galingu smūgiu pasiuntė kamuolį šiek tiek virš skersinio, savo ruožtu, „Trakų“ veteranas Vytautas Lukša surengė puikų reidą, bet smūgiavo pro šalį.

„Žalgirio“ spaudimas davė savo vaisių. 69-ąją minutę standartinės padėties metu baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko tam pačiam L. Antaliui ir šis tiksliu smūgiu vienu lietimu pelnė 20-ąjį šio sezono įvartį A lygoje.

Vis dėlto vilniečiams sau palankaus rezultato išlaikyti nepavyko – 88-ąją minutę po M. Vorobjovo pakelto kampinio galva sėkmingai smūgiavo vidurio gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Šeimininkai vienos iš paskutinių atakų metu galėjo išplėšti pergalę ir pasiųsti „Trakus“ į nokautą. Slavko Blagojevičius gulėdamas paspyrė kamuolį link po keitimo aikštėje pasirodžiusio Domanto Šimkaus, tačiau šis smūgiavo į skersinį.

Šios lygiosios „Žalgirio“ sąskaitą papildė vienu tašku, tad vilniečiai su 59 taškais jau 5 taškais atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos“. „Trakai“ su Kauno „Stumbru“ turi po 42 taškus, tačiau varžovus lenkia dėl geresnių tarpusavio rungtynių rezultatų.