2018-07-01 | 14 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 80

Sekmadienį atidėtose A lygos rungtynėse čempionato lyderė Marijampolės „Sūduva“ išvykoje rezultatu 3:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ bei susigrąžino 8 taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiame mače marijampoliečiai dominavo visas 90 minučių ir neleido suabejoti savo persvara.

Prieš rungtynes „Kauno Žalgirio“ treneris Mindaugas Čepas teigė neblogai išanalizavęs čempionų žaidimą ir jame atradęs pažeidžiamų vietų, kuriomis galima pasinaudoti. Tačiau M. Čepo komandai pirmiausiai pačiai teko atremti varžovų atakas.

Jau 5 minutę įmušti galėjo Rigino Cicilia, bet būdamas laisvas, galva į vartus smūgiavo netiksliai. Kiek vėliau kitas „Sūduvos“ puolėjas Mihretas Topčagičius taip pat nepasinaudojo gera proga, kai kamuolys baudos aikštelėje nukrito jam po kojomis.

Kėlinio viduryje suaktyvėjo Kauno žalgiriečiai. Simonas Paulius tolimu smūgiu privertė pasidarbuoti vartininką Ivaną Kardumą. Bet šeimininkai netrukus praleido įvartį. 26 minutę po Vaido Slavicko pakelto kampinio įvartį įmušė Giedrius Matulevičius.

Dėl traumų ir diskvalifikacijų „Kauno Žalgirio“ trenerių štabas šiose rungtynėse registravo vos tris atsarginius futbolininkus, o pirmą keitimą teko atlikti dar pirmame kėlinyje, kai traumą patyrė Tomas Snapkauskas. Jį pakeitė Pijus Širvys.

Kauno klubo padėtis dar labiau komplikavosi 55 minutę po R. Cicilios įvarčio. „Sūduvos“ olandas po Ovidijaus Verbicko perdavimo galva tąkart smūgiavo tiksliai. Kol kauniečiai bandė spausti čempionus, pastarieji atsakydavo kontrišpuoliais. Čilietis Gersonas Acevedo saviškiams dalino puikius perdavimus, vis tik pastarieji progas švaistė.

Tašką rungtynėse padėjo Andro Švrljuga. Spurtavęs „Sūduvos“ kroatas 80 minutę sulaukė kamuolio ir į vartus mušė taikliai – 0:3.

Trečiadienį abi komandos Kaune susitiks dar kartą. Tai bus A lygos 19 turo dvikova.