2018-06-27 | 18 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 240

„Jonavos“ futbolininkai nepasinaudojo galimybe pabėgti iš turnyro lentelės dugno. Trečiadienį A lygos rungtynėse jonaviškiai namie 0:2 pralaimėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkams. Pastarieji pakilo į 6-ąją vietą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 2 minutę. Kauno komandos futbolininkai Ernestas Mickevičius su Simonu Pauliumi paspaudė šeimininkus prie jų vartų, perėmė kamulį iš Mariaus Činiko ir S. Paulius įmušė įvartį – 0:1.

Ir po pelnyto įvarčio iniciatyvą aikštėje turėjo kauniečiai. Pirmo kėlinio viduryje iš toli pavojingai smūgiavo Gabrielius Zagurskas – kamuolys praskriejo virš skersinio. Vėliau suaktyvėjo ir Jonavos futbolininkai, surengę kelis pavojingus išpuolius. Tadas Eliošius galva smūgiavo laisvas, bet nepataikė į vartus.

Pirmo kėlinio pabaiga buvo emocinga. Už jonaviečių gynėjų žaidimą ranka savoje baudos aikštelėje skirtą 11 m baudinį realizavo Linas Pilibaitis. O netrukus „Kauno Žalgiris“ liko žaisti mažumoje, kuomet Ernestas Mickevičius už antrą geltoną kortelę privalėjo palikti aikštę.

Antroje rungtynių dalyje kiekybinį pranašumą turėdami Jonavos futbolininkai aktyviai spaudė „Kauno Žalgirio“ žaidėjus. Šie atsakydavo pavojingomis kontratakomis, tad „Jonavos“ vartų sargui Nemanjai Bjelanui teko atremti ne vieną pavojingą smūgį.

Rungtynių pabaigoje įmušti galėjo kaunietis Aurimas Raginis, bet jo smūgis praskriejo virš skersinio. O jonavietis Laurynas Stonkus atsakė smūgiu į skersinį.

„Kauno Žalgiris“ net žaisdamas mažumoje išsaugojo dviejų įvarčių persvarą ir iškovojo 5-ąją pergalę Lietuvos čempionate.